Європа закриває очі на систематичні порушення Москви — експерт - Світ - dt.ua

Європа закриває очі на систематичні порушення Москви — експерт

29 квітня, 2019, 18:42 Роздрукувати

Відсутність адекватної реакції на агресію Росії проти кількох незалежних держав показало, що і це не є червоною лінією для європейців.

Європа схильна до компромісів у сфері цінностей більше, ніж сама собі готова в цьому зізнатися. Низхідний тренд у європейській безпеці (силова і гуманітарна частини якої невід'ємні одна від одної) розпочався з моменту згоди європейських демократій на поєднання російського повноправного членства у Раді Європи із систематичними порушеннями Москвою своїх зобов'язань у сфері прав людини. 

Про це у своїй статті для DT.UA пише Олена Снігир, провідний спеціаліст Центру міжнародних досліджень Дипломатичної академії України ім. Г.Удовенка. За її словами, відсутність адекватної реакції на агресію Росії проти кількох незалежних держав показала, що і це не є "червоною лінією" для європейців. 

"Відповідь на питання, чому західні партнери Росії не реагували належним чином на порушення нею своїх міжнародних зобов'язань у сфері європейської безпеки, проста: ці порушення стосувалися сфери нематеріальних цінностей. Вражає завзяття, з яким у Раді Європи намагаються зняти навіть наявні символічні санкції з Росії задля отримання російських грошей. Це все дуже чітко демонструє справжні цінності окремих європейських політиків, які не мають нічого спільного з державними інтересами європейських країн. Проте межа між матеріальними цінностями і нематеріальними майже непомітна, і зручна стежка компромісів може призвести до непоправних втрат", — зазначає експерт.

Детальніше про Крим як інструмент Росії в гібридній війні з Заходом читайте в статті Олени Снігир "Крим: прихована загроза" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

За матеріалами: DT.UA /
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №1288, 28 березня-3 квітня Архів номерів | Останні статті < >