Трамп бреше в середньому 13 раз в день – Washington Post - Світ - dt.ua

Washington Post порахувала, скільки разів Трамп збрехав за майже тисячу днів президентства

13 серпня, 14:34 Роздрукувати

Більше 18% помилкових чи неправдивих заяв він опублікував в Twitter.

© РБК-Україна

Схильність президента США Дональда Трампа до зайвої кількості необґрунтованих хвастощів і відвертої брехні продовжилася швидкими темпами. Станом на 5 серпня, у свій 928-й день перебування на посаді, він висунув 12019 хибне тверждення або таке, що вводить в оману, відповідно до данимх сервісу Fact Checker від американської газети The Washington Post, який аналізує, класифікує і відстежує кожну підозрілу заяву, зроблену президентом Сполучених Штатів.

Газета відзначає, що Трамп перетнув позначку в 10 тисяч таких висловлювань 26 квітня, і з тих пір цей показник збільшується в середньому на 20 сумнівних висловлювань в день. З початку свого президентства - це близько 13 таких заяв на день.

Близько п'ятої частини цих заяв стосуються імміграції. Фактично, його повторне затвердження - 190 разів - це те, що його прикордонна стіна будується. Конгрес відмовився фінансувати конкретний бар'єр, який він представляв, тому він спробував позначити огорожу і ремонт існуючих бар'єрів як "стіну".

Помилкові або оманливі заяви про торгівлю, економіку та розслідуванні російського втручання в президентську кампанію 2016 року становлять близько 10 відсотків від загальної кількості. Претензії з цих питань також є одними з найбільш повторюваних.

Трамп 186 разів помилково заявив, що економіка США сьогодні найкраща в історії. У 166 випадках він стверджував, що Сполучені Штати "втратили" гроші через торговельний дефіцит. Це відображає основне нерозуміння економіки. Країни не "втрачають" гроші через торговельний дефіцит. Торговельний дефіцит просто означає, що люди в одній країні купують більше товарів з іншої країни, ніж люди в іншій країні купують з першої країни. Торговий дефіцит також залежить від макроекономічних чинників, таких як валюта, економічне зростання, а також норми заощаджень і інвестицій.

Трамп 162 рази помилково сказав, що впровадив найбільше зниження податків в історії США.

Постійна заслуга президента в Твіттері також додає до цих показників. Понад 18 відсотків неправдивих або таких, що вводять в оману заяв він опублікував в соціальній мережі.

Схильність Трампа до повторення помилкових тверджень підтверджується тим фактом, що в базі даних Fact Checker було зареєстровано понад 300 випадків, в яких він повторював варіант однієї вимоги не менше трьох разів.

Навіть незважаючи на те, що заяви Трампа без фактів поширюються, є свідчення того, що його підхід зазнає невдачі.

Читайте також: На посту президента Трамп зробив більше 10 тисяч помилкових чи неправдивих заяв

Згідно з опитуванням Washington Post Checker, опублікованим у грудні, менше 3 з 10 американців вірять багатьом з його найбільш поширених хибних тверджень.

За матеріалами: DT.UA /
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №30, 17 серпня-23 серпня Архів номерів | Зміст номеру < >