ВООЗ визначила трьох "лідерів" у розробці вакцин від COVID-19

Поділитися
ВООЗ визначила трьох "лідерів" у розробці вакцин від COVID-19 Зазначається, що в середньому на винайдення вакцини подібного типу йде від 10 до 15 років © pixabay.com
Повністю зупинити дію вірусу чи звести її до мінімуму можна буде тільки за рахунок медикаментозного втручання, карантин лише забезпечує мінімізацію розповсюдження інфекції.

Зараз у світі працюють над 70 варіантами вакцин від коронавірусу. Найбільше у своїй роботі просунулися науковці з Гонконгу. Наразі результат кооперації CanSino Biologics Inc. та Пекінського інституту біотехнологій знаходиться на другому етапі дослідження, тобто зразки випробовуються на людях, пише Bloomberg з посиланням на ВООЗ.

Слідом за науковцями з Гонконгу йдуть представники Moderna Inc і Inovio Pharmaceuticals Inc зі своїми методами лікування недуги, дослідження яких зараз також на стадії випробовування на людях.

ВООЗ повідомляє, що кандидати на вакцини на доклінічних стадіях є також у таких гігантів фармацевтичної галузі як Pfizer Inc. і Sanofi. Також ставку на швидке введення вакцини робить Big Pharma. Крім цього, минулого тижня китайська влада погодила початок випробовування на людях зразка ліків від компанії CanSino. До досліджень минулого тижня долучилася й компанія Inovio.

Також американське підприємство Moderna, яке не займалося випуском продукції раніше, отримало схвалення від регулюючого органу, який дозволив їм оминути етап випробовування препарату на тваринах та почати тестування одразу з людей.

Швидкі темпи досліджень експерти пояснюють перше за все тим, що повністю зупинити дію вірусу, або звести її до мінімуму можна буде лише за рахунок медикаментозного втручання. Карантинні заходи сприяють лише уповільненню його поширення, та аж ніяк не гарантують цілковитого знищення інфекції. Зважаючи на критичну ситуацію, фармацевтична промисловість сподівається, що ліки від коронавірусу будуть готові вже наступного року.

Раніше повідомлялося, що більш 20 тисяч осіб погодилися брати участь у програмі британської дослідницької групи hVIVO з розробки вакцини від коронавірусу і заразитися схожими вірусами.

Поки в світі не знайдено ліків проти нового типу коронавірусу, тому при пошуці вакцини використовуються віруси сімейства COVID-19.

Вакцина вводиться здоровим людям, які пізніше піддаються впливу захворювання. Зазвичай в експерименті беруть участь тисячі людей, які знаходяться на території, де циркулює хвороба. Препарат вважається ефективним, якщо люди, яким його ввели, не заразилися.

Зазвичай на участь у таких заходах реєструються кілька чоловік в день, однак після рекламної кампанії по залученню волонтерів за кілька днів записалося більше 20 тис людей.

Ті, хто візьмуть участь у тестуванні вакцини від коронавірусу, будуть перебувати в ізоляції до тих пір, поки не видужають, зазвичай, два тижні.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі