Велика Британія ускладнює процес видачі віз громадянам ЄС

Поділитися
Велика Британія ускладнює процес видачі віз громадянам ЄС Нова міграційна політика розпочнеться 1 січня 2021 року © www.un.org.ua
Новий план уряду Бориса Джонсона повинен припинити залежність Великої Британії від "дешевої низькокваліфікованої робочої сили".

З 2021 року громадяни Європейського Союзу не матимуть ніяких переваг під час отримання візи до Великої Британії. Про це повідомляє видання Bloomberg.

Відомо, що уряд прем'єр-міністра Бориса Джонсона опублікував план для припинення залежності Великої Британії від "дешевої низькокваліфікованої робочої сили". Також він має припинити шалений потік людей, які їдуть з країн ЄС.

Нова міграційна політика стартує 1 січня 2021 року. Вона буде ґрунтуватися на балах. Суть системи полягає в тому, що висококваліфіковані працівники, які прагнуть отримати роботу у Великій Британії, мають показати високий рівень знання англійської мови та надати підтвердження того, що у них вже є запрошення на роботу, зарплата на якій становитиме не менше 25 600 фунтів на рік, тобто 33 000 доларів. Візи отримуватимуть лише ті, хто отримає достатню кількість балів. Бали, в свою чергу, будуть розподілятися за конкретними навичками, рівнем заробітної плати та кваліфікації працівника.

Урядова консультативна група провела дослідження, яке показало, що 70% працівників, які зараз працюють на території Великої Британії і при цьому є вихідцями з країн ЄС, не отримають візи за новими правилами.

Крім цього, студенти з ЄС повинні будуть складати іспит на знання англійської мови разом з усіма іншими, а також показати документи, які засвідчують їх можливість повністю себе забезпечувати.

Глава МВС Великої Британії Пріті Пател назвала ці зміни "історичним моментом". За її словами, нові правила допоможуть зменшити кількість мігрантів і залишити лише найкращих фахівців.

Єдині, кого турбує новий план уряду Джонсона – це представниками малого й середнього бізнесу.

"Швидкість і масштаб цих змін вимагатимуть значних коригувань з боку бізнесу, особливо в ситуації браку робочої сили і потребі компаній в іноземних працівниках на всіх рівнях кваліфікації", - стверджують вони.

Читайте також: Британія планує укласти з ЄС угоду про торгівлю за зразком Канади

Нагадаємо, 31 січня Велика Британія офіційно вийшла з Європейського Союзу. З 1 лютого для Британії розпочався перехідний період. Протягом перехідного періоду Велика Британія продовжить застосовувати закони ЄС, але більше не буде представлена в інститутах Європейського союзу.

Детальніше про вихід Британії з ЄС читайте у статті Олексія Коваля "Brexit: піти гідно".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі