В Японії прийняли закони для запобігання самогубств працівників через перевтому

Поділитися
В Японії прийняли закони для запобігання самогубств працівників через перевтому Японські компанії, як правило, штовхають співробітників до понаднормової роботи © tofugu.com
Смерть від перевтоми є серйозною проблемою в Японії.

Японія пропонує своїм працівникам брати більше вихідних і менше працювати, щоб скоротити випадки суїциду в країні від перевтоми, пише агентство Bloomberg.

Через десятиліття після того, як термін "кароші" - смерть від перевтоми – увійшов в японський лексикон, уряд країни все ще бореться і намагається взяти контроль над цією проблемою. Чиновники збільшили кількість національних свят, але японці як і раніше, уникають "канікул", а цифра самогубств мало змінилися за останні десятиліття.

Японці показують відданість компанії, приносячи себе в жертву". Понад двох тисяч самогубств, які відбуваються щороку, пов'язані з перевтомою на роботі. Законодавці вирішили минулого року вжити заходів після отримання петиції з підписами півмільйона японців, в якій вони закликали уряд поліпшити ситуацію.

На цьому тижні були опубліковані заходи уряду Японії, в яких компаніям рекомендується скорочувати робочі години, і закликають давати співробітникам використовувати більше днів під час щорічної відпустки. Збільшено кількість державних свят до 16 днів у році і в середньому, кількість днів оплачуваних відпусток доведено до 18.

"Японські компанії, як правило, штовхають нинішніх співробітників до понаднормової роботі, а не збільшують кількість персоналу", - говорить економіст SMBC Nikko Securities у Токіо Коя Міяма. "Брак робочої сили змушує фірми в ряді галузей, примушувати працівників працювати довше", - додав він.

Читайте також: Українці сплять в середньому менше 7 годин - дослідження

У лютому повідомлялося, що влада Японії готувалися до того, щоб законодавчо зобов'язати роботодавців відправляти працівників оплачувані відпустки, незалежно від особистого бажання співробітників.

Японія вивчає питання трудового законодавства протягом багатьох років, проте з 2012 року кількість захворювань і самогубств на пошті перевтоми з-за необґрунтованого трудоголізму зросла.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі