Угорський референдум про біженців провалився через низьку явку

Поділитися
Угорський референдум про біженців провалився через низьку явку Більшість угорських виборців проігнорували ініційований Орбаном референдум
Абсолютна більшість опитаних висловилися проти квотованого розподілу біженців між членами ЄС.

Виборча комісія Угорщини визнала референдум про участь країни в обов'язковій програмі розподілу біженців у відповідності з визначеними ЄС квотами, який проводився в неділю, 2 жовтня, таким, що не відбувся, через низьку явку.

У голосуванні взяли участь лише 40% виборців, передає Deutsche Welle.

У той же час, 98,3% виборців (3,2 мільйона чоловік) висловилися проти участі Угорщини у квотованому розподілі мігрантів.

Право голосу в Угорщині маюють близько 8 мільйонів громадян. Референдум був би визнаний таким, що відбувся, якщо б явка перевищила 50%.

Як повідомлялося, у вересні країни Євросоюзу домовилися полегшити становище Італії та Греції, куди прибуває основна маса мігрантів, розподіливши між членами ЄС 160 тисяч біженців протягом двох років.

Проте з тих пір був переселений лише 5651 біженець - 4455 з Греції і 1196 - з Італії. 215 із цих мігрантів прийняла Німеччина, 1952 – Франція. При цьому Австрія, Данія, Польща та Угорщина не розмістили у себе в рамках цієї програми жодного біженця

Читайте також: Австрія зводить паркан на кордоні з Угорщиною

Як відомо, Угорщина займає дуже жорстку позицію по відношенню до міграційної політики Євросоюзу. 2 жовтні в країні проходить референдум, на якому повинні вирішити питання обов'язкових квот ЄС на розподіл мігрантів.

На виборчих дільницях угорці повинні відповісти на питання: "Чи хочете ви, щоб ЄС мав право зобов'язати Угорщину до обов'язкового розселення негромадян Угорщині навіть без згоди на це угорського парламенту?"

Тим часом ЗМІ пишуть про те, що канцлер Німеччини Ангела Меркель і Орбан домовилися про поступки щодо мігрантів. Повідомляється, що вони уклали таємну угоду, в рамках якого Берлін пообіцяв Будапешту підтримку при вирішенні спірних питань з Єврокомісією натомість на зміну його риторики міграційної проблеми.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі