У Середземному морі за добу врятовано понад 4500 мігрантів

Поділитися
У Середземному морі за добу врятовано понад 4500 мігрантів За перші півроку в Італію на човнах прибули близько 70 тисяч біженців
На одному з суден перебували 435 біженців, у тому числі 124 жінки і 18 дітей.

У Середземному морі протягом останніх діб було проведено 30 рятувальних операцій, в ході яких було врятовано близько 4500 мігрантів, повідомляє Spiegel Online з посиланням на дані берегової охорони.

На одному з суден, не пристосованому для мореплавства, перебували 435 біженців, у тому числі 124 жінки та 18 дітей. Багато мігранти також море перепливали на гумових човнах, повідомляють рятувальники.

За перші півроку в Італію на човнах прибули близько 70 тисяч біженців, повідомило міністерство внутрішніх справ країни. За даними агентства ООН у справах біженців, в цьому році при спробі перепливти Середземне море загинули 2800 чоловік.

Раніше директор Європейської прикордонної служби Frontex Фабриче Леджери констатував зміна маршрутів міграційних потоків у Європу. "В даний час з території Лівії прибуває до Італії в 13-14 разів більше біженців, ніж мігрантів з Туреччини до Греції", - сказав він.

Європейська прикордонна служба Frontex констатувала припинення масового припливу біженців з так званого балканським маршрутом. Основна маса нелегалів нині прибуває з території Лівії: директор Європейської прикордонної служби Frontex Фабриче Леджери констатував зміна маршрутів міграційних потоків у Європу.

Німецьке видання Die Welt писало, що Євросоюз побоюється наслідків закриття балканського маршруту, адже тепер потік мігрантів буде проходити в країни блоку через Єгипет.

Раніше видання Frankfurter Allgemeine Zeitung писало, що пвіслюку закриття так званого "балканського маршруту" (через Македонію, Сербію і Хорватію в Австрію і держави Північної Європи) біженці знайшли альтернативні шляхи проникнення в Європу. У статті підкреслювалося, що деякі біженці з Греції намагаються проникнути в Албанію, звідки також морем добираються до Італії або продовжують рух на північ Європи на автомобілях. Причому сухопутний кордон між Грецією та Албанією подолати значно складніше, ніж морську між цими країнами та Італією через порізаності албанського ландшафту і гірського характеру місцевості.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі