У Німеччині заявили про зупинку пандемії коронавірусу і назвали три причини успіху

Поділитися
У Німеччині заявили про зупинку пандемії коронавірусу і назвали три причини успіху Німеччина поступово повертається до нормального життя © https://www.dw.com/
"Нам вдалося запобігти перевантаження нашої системи охорони здоров'я", – міністр Шпан.

Добре фінансована система охорони здоров'я і повний доступ громадян до медичних послуг, велика кількість лабораторій, які можуть проводити тести на вірус та час для підготовки до пандемії – три основні причини які дозволили Німеччині зупинити коронавірус, заявив федеральний міністр охорони здоров'я Німеччини Йенс Шпан.

"Нам вдалося запобігти перевантаження нашої системи охорони здоров'я. Крива інфекцій явно вирівнюється. А частка важких випадків і смертельних випадків у Німеччині нижче, ніж у багатьох інших країнах", – повідомив він.

Він підкреслив, що дуже важливо, щоб уряди інформували громадськість не тільки про те, що вони знають, але і про те, чого не знають. Пояснивши, що це єдиний спосіб завоювати довіру, необхідну для боротьби зі смертельним вірусом в демократичному суспільстві.

"Ніяка демократія не може примусити своїх громадян змінити свою поведінку - принаймні, без великих витрат. При проведенні скоординованої колективного реагування прозорість і точна інформація набагато ефективніше, ніж примус", – сказав чиновник.

Він уточнив, що в Німеччині не вводили комендантську годину, а попросили громадян добровільно залишатися вдома.

"Нам вдалося уповільнити поширення вірусу, тому що переважна більшість громадян хочуть співпрацювати з почуття відповідальності за себе та інших. Але щоб зберегти цей успіх, уряд має доповнювати своєчасну інформацію про вірус відкритими публічними дебатами та планом відновлення", – підкреслив Шпан.

На думку міністра, в доповнення до інформування громадськості, уряди повинні показати, що вони покладаються на громадян, щоб зрозуміти ситуацію і те, що вона вимагає. Тому громадяни Німеччини знають, що повернення до нормального життя неможливе без вакцинування. І готові підтримати рішення уряду.

"Пандемія показала, чому взаємопов'язаний світ потребує врегулювання криз на глобальному рівні. На жаль, в останні роки багатостороннє співробітництво стало більш складним навіть серед найближчих союзників. Тепер, коли ми бачимо, наскільки ми важливі один для одного, нинішня криза повинна стати тривожним сигналом. Жодна країна не може впоратися з пандемією поодинці. Нам потрібна міжнародна координація, і якщо інститути, які існують для цієї мети, функціонують недостатньо добре, ми повинні працювати разом для їх поліпшення", – підсумував міністр.

Читайте також: Дональд Трамп хоче викупити права на вакцину від COVID-19

Раніше повідомлялося, що Україна і Німеччина активно співпрацюють у боротьбі з COVID-19. Зокрема Німеччина проводить тестування декількох українських препаратів від коронавирусной хвороби.

Про те, як справляються українські політики з кризою на тлі пандемії та чи можна порівняти нашу систему охорони здоров'я з німецької, читайте в статті Сергія Корсунського "Пандемія страху" для ZN.UA.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі