У НАТО назвали санкції проти Росії яскравим прикладом співпраці в рамках Альянсу

Поділитися
У НАТО назвали санкції проти Росії яскравим прикладом співпраці в рамках Альянсу У НАТО не мають наміру відмовлятися від санкцій проти РФ © iSport.ua
Членів НАТО об'єднують певні зобов'язання, готовність розділяти ключові інтереси стратегії і мати стратегічне терпіння, незважаючи на труднощі, заявила представник Альянсу.

Запроваджені проти Росії санкції за анексію Криму і агресію проти України – абсолютно вірне рішення, що відображає саму суть співпраці у рамках Організації Північноатлантичного договору, заявила представниця НАТО Бенедетта Берті під час політичного діалогу про майбутнє Європейської оборони, який відбувся під егідою Брюссельського Центру європейської політики, передає "Укрінформ".

"Дотримуватися санкцій проти Росії і мати стратегічне терпіння, незважаючи на економічну ціну, труднощі та політичний тиск, – це яскравий приклад трансатлантичного співробітництва. Санкції – це абсолютно правильна річ, яку необхідно робити, і ми робимо це разом на трансатлантичному просторі, безумовно, разом з Євросоюзом... Бути членом НАТО – означає нести певні зобов'язання, розділяти ключові стратегічні інтереси і приходити один одному на допомогу, якщо того вимагатимуть потреби оборони. Це саме те, чим є НАТО", - ", - сказала представниця НАТО у відповідь на питання про те, чи виходить у країн Європейського союзу і НАТО дотримуватися солідарної позиції у питанні щодо продовження санкцій проти Росії за порушення міжнародних правових норм.

Посли ЄС 12 червня погодили продовження санкцій проти Росії за незаконну анексію Криму і Севастополя до 23 червня 2020 року. Перші санкції проти Росії за анексію Криму Євросоюз запровадив у березні 2014 року. Згодом до них додалися санкції за російську агресію в Донбасі і захоплення трьох українських кораблів з екіпажем 25 листопада в Керченській протоці. З червня 2014 року Рада ЄС прийняла обмежувальні заходи в якості реакції на незаконну анексію Криму і Севастополя Росією, які діють у відношенні фізичних і юридичних осіб ЄС і обмежені територією Криму і Севастополя.

Санкції включають заборону на імпорт продукції з анексованого Криму чи Севастополя в ЄС, інвестиції в регіон, туристичні послуги на півострові (зокрема, європейські круїзні судна не можуть заходити в порти на півострові, крім надзвичайних ситуацій), експорт певних товарів і технологій кримським компаніям або для використання у Криму у транспортній, телекомунікаційній та енергетичному секторах, а також пов'язаних з розвідкою і видобутком нафти, газу та мінеральних ресурсів. Також ЄС забороняє надавати технічну допомогу, посередницькі, будівельні або інженерні послуги, пов'язані з інфраструктурою в цих секторах.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі