У китайській елітній в'язниці для засуджених за корупцію закінчилися місця

Поділитися
У китайській елітній в'язниці для засуджених за корупцію закінчилися місця Елітна в'язниця Циньчен поки що не може більше приймати "постояльців" © vietnambreakingnews.com
Елітна в'язниця для вищих чиновників і партійних діячів - корупціонерів виявилася переповненою, а в адміністрації в'язниці прогнозують, що кількість ув'язнених може тільки зрости.

В елітній пекінської в'язниці Циньчен закінчилися місця для високопоставлених чиновників і партійних діячів, засуджених за корупційні злочини. При цьому в адміністрації в'язниці повідомляють, що за прогнозами, число ув'язнених елітної пенітенціарної установи може зрости, повідомляє South China Morning Post.

Переповненість в'язниці позбавила її мешканців можливості побачень з рідними та сімейних обідів. Наприклад, з нагоди китайського Нового року засуджені старше 60 років у переддень свята могли розраховувати на обід з кількома членами сім'ї, але у цьому році традицію скасували, заборонивши відвідувачам приходити за два тижні до і через два тижні після Нового року.

Очікується, що число мешканців елітної в'язниці лише зросте. У Китаї створять Національну наглядову комісію з безпрецедентними повноваженнями: члени цієї комісії зможуть проводити допити, заморожувати кошти, закривати підприємства, проводити обшуки і забирати підозрюваних під варту. Робити все це можна буде до суду, у разі прийняття закону про ННК.

Антикорупційна кампанія в Китаї триває вже п'ять років, за цей час органи правопорядку і внутрішньопартійного контролю, за офіційними даними, піддали різним покаранням понад 1,35 млн чиновників і партійців; при цьому неофіційна цифра може бути ще більшою. У число підданих покаранням чиновників входить близько 100 держслужбовців рівня заступника міністра і вище. До тюремних термінів, у тому числі до довічного ув'язнення особливо багато чиновників засудили саме у цій категорії.

Тим часом, 11 лютого Президент України Петро Порошенко озвучив головну проблему України; як і очікувалося, їю виявилася корупція. Також Порошенко зазначив, що саме з цієї причини закликав до створення у 2018 році незалежного антикорупційного суду.

Як свідчать дані опитування GfK Ukraine, 48% українців вважають, що корупція у державних органах є головною проблемою країни.

Як свідчать дані опитування фонду "Демократичні ініціативи" і Центру Разумкова, майже половина (43%) громадян України не бачать жодної інстанції, яка б активно боролася з корупцією в країні. Зовсім не бачать як "борців з корупцією" такі державні інституції, як президент (3%), уряд, міністерства (2%), Верховна Рада (1%), влада на місцях (2%).

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі