У Facebook знайшли докази активності фейкових акаунтів з РФ

Поділитися
У Facebook знайшли докази активності фейкових акаунтів з РФ Facebook виявив дані про втручання РФ у вибори президента США в 2016 році. © Марк Цукерберг/Facebook
Всю отриману інформацію направили американському спецпрокурору.

Facebook вдалося виявити створення фейкових сторінок з РФ для поширення у соцмережі політичної реклами під час виборів президента США в минулому році, заявив творець соціальної мережі Facebook Марк Цукерберг.

У своєму відеозверненні до користувачів соцмережі він також повідомив про те, що його компанія активно співпрацює з чиновниками США та допомагає їм розслідувати можливе втручання російської влади у вибори американського президента за допомогою купівлі політичної реклами в соцмережі.

"Ми займалися цим питанням протягом багатьох місяців і спочатку не могли знайти докази створення РФ фейкових акаунтів, пов'язаних з поширенням у нашій соцмережі реклами. Однак, фахівцям Facebook все-таки вдалося розкрити активність РФ в соцмережі, і вся отримана інформація була направлена американському спецпрокурору", - сказав Цукерберг.

"Ми також повідомили про це в Конгрес, і я розпорядився, щоб наші фахівці відправили всю інформацію про цій рекламі також і в комісії Конгресу", – додав засновник Facebook.

У той же час Цукерберг запевнив, що він і його команда продовжать розслідування активності користувачів в соцмережі під час минулих американських виборів президента.

"Ми можемо знайти ще більше доказів, і якщо це станеться, у будь-якому випадку, ми продовжимо працювати з урядом. Ми розслідуємо втручання інших держав, включаючи угруповання з Росії та інших країн колишнього СРСР, щоб встановити, якими засобами вони користувалися", – додав він.

Раніше, директор служби безпеки Facebook Алекс Стамос заявляв про те, що протягом двох років акаунти, які діяли з Росії, купували і поширювали у соцмережі Facebook політичну рекламу. Як сказано у його заяві з приводу дослідження можливого втручання Росії у вибори в США, з червня-по травень 2015-2017 близько 470 фейкових акаунтів і сторінок поширили близько трьох тисяч рекламних повідомлень.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі