Трамп указав на "істотні недоліки" закону про санкції проти РФ

Поділитися
Трамп указав на "істотні недоліки" закону про санкції проти РФ Трамп підписав закон, який йому не подобається, заради збереження національної єдності © EPA / SHAWN THEW
Президент заявив, що конгресмени "поспішили" проголосувати за закон.

Президент США Дональд Трамп розкритикував майже одностайно схвалений обома палатами Конгресу закон про посилення санкцій проти Росії, Ірану і КНДР, але підписав його, повідомляє ABC.

Зокрема, Трамп заявив, що закон містить "деякі неконституційні положення", а конгресмени "поспішили" проголосувати за нього.

"Хоча я виступаю за жорсткі заходи для покарання та стримування агресивної й дестабілізуючої поведінки з боку Ірану, Північної Кореї та Росії, цей акт містить суттєві недоліки", – підкреслив президент США.

Він також висловив сподівання, що Конгрес "утримається від використання підписаного закону для того, щоб завадити спільній з європейськими партнерами роботі зі стабілізації ситуації в Україні й усуненню непередбачених наслідків для американських підприємств, наших друзів і союзників", сказано в прес-релізі, поширеній Білим домом у вівторок, 8 серпня.

Трамп пояснив, що, несомтря на вади, підписав закон заради збереження "національної єдності".

Читайте також: Тіллерсон нагадав умову скасування санкцій проти Росії

Як повідомлялося, 2 серпня президент США Дональд Трамп підписав закон про посилення санкцій проти Росії, Ірану і Північної Кореї.

Наприкінці липня законопроект майже одноголосно підтримали обидві палати Конгресу.

Він передбачає введення санкцій стосовно різних галузей російської економіки. Крім того, пропонується кодифікація вже діючих обмежень, що позбавить адміністрацію США можливості самостійно приймати рішення про долю діючих проти Росії санкцій.

Згідно з документом, Вашингтон, як і раніше виступатимк проти газопроводу "Північний потік-2", так як він здійснює шкідливий вплив на енергетичну безпеку Європейського Союзу, розвиток газового ринку в Центральній і Східній Європі та реформи України в сфері енергетики.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі