Світ не хоче смерті: Трамп прокоментував посилення санкцій ООН проти КНДР

Поділитися
Світ не хоче смерті: Трамп прокоментував посилення санкцій ООН проти КНДР Трамп емоційно відреагував на рішення РБ ООН по КНДР © president.gov.ua
Президент США позитивно оцінив одностайне голосування Ради Безпеки ООН за резолюцію щодо Північної Кореї.

Президент США Дональд Трамп, коментуючи ухвалення Радою Безпеки ООН резолюції про посилення санкцій проти КНДР за розробку та випробування ядерної зброї, заявив, що "світ не хоче смерті".

"Рада Безпеки ООН щойно проголосувала 15:0 за ухвалення нових санкцій проти Північної Кореї. Світ хоче миру, а не смерті!", - написав американський президент на своїй сторінці у Twitter 22 грудня.

Нагадаємо, 22 грудня Рада Безпеки одноголосно підтримав резолюцію про посиленні санкцій проти північнокорейського режиму.

Зокрема, з 1 січня до КНДР дозволено поставляти вже не 2 млн, а лише 500 тисяч барелів палива на рік. Крім того, до Північної Кореї заборонено ввозити продовольчу і сільськогосподарську продукцію, електричні прилади, землю, камінь, дерево, промислове обладнання, транспортні засоби, залізо, сталь та інші метали.

Як повідомлялося, КНДР вранці 29 листопада за місцевим часом запустила балістичну ракету з околиць Пхеньяну.

За даними американської військової розвідки, за 50 хвилин ракета пролетіла близько 1000 км, перш ніж впасти в Японському морі.

Президент США Дональд Трамп запевнив, що Вашингтоному буде вжито заходи у зв'язку з черговим запуском балістичної ракети КНДР.

Постійний представник США при ООН Ніккі Хейлі заявила про те, що якщо США вступлять у війну з КНДР, то північнокорейський режим буде повністю знищений.

Міністр у справах об'єднання Південної Кореї Чо Мен Гюн заявив про готовність Сеула до переговорів зКНДР без попередніх умов.

Держсекретар США Рекс Тіллерсон теж заявляв, що Вашингтон готовий почати прямі переговори з Пхеньяном про ядерне роззброєння КНДР. Пізніше в Держдепартаменті вказали на відсутність передумов до цього.

У КНДР підтвердили відсутність намірів обговорювати ядерну програму зі США.

Детальніше про ядерну загрозу КНДР та її вплив на систему міжнародних відносин читайте в матеріалі Віктора Константинова "Корейська "корозія" режиму нерозповсюдження" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі