Світ народжується і вмирає повільно — дипломат - Світ - dt.ua

Світ народжується і вмирає повільно — дипломат

1 січня, 2019, 08:37 Роздрукувати

Три фактори будуть важливі для підштовхування історії вперед — інфляція безпеки, вибухові технології і маніпуляція сприйняттям реальності.

Світ народжується і помирає повільно, часто непомітно, але завжди в муках і сумнівах тих, кому з волі історії доводиться опинитися в центрі цих історичних процесів. 2019-й не буде ані початком чогось нового, ані кінцем уже відомого. Він буде продовженням.

Про це у своїй статті для DT.UA пише Дмитро Кулеба, постійний представник України при Раді Європи. На його думку, три фактори будуть важливими для підштовхування історії вперед — інфляція безпеки, підривні технології та маніпуляція сприйняттям реальності.

"Інфляція безпеки — це знецінення норм, правил гри, що гарантують безпеку сторін. В умовах інфляції порушувати правила стає легше. При цьому інфляція не може набирати обертів в одному секторі безпеки і не даватися взнаки в іншому. Коли маховик запущено, то, зрештою, накриває всіх", — наголошує дипломат.

Детальніше про нові перспективи світу читайте в статті Дмитра Кулеби "Світовий перехід" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

За матеріалами: DT.UA /
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Останній Перший Популярні Усього коментарів: 1
  • Евгений Буравлев Евгений Буравлев 1 січня, 11:01 Світ нині (у ХХІ ст.) суттєво змінився. Економіка перейшла з основного підгрунття життєдіяльності країни у її головну і визначальну складову. А отже, економіка вже і отримала ключові важелі управління. Більше того, у керівництві країн, у тому числі і провідних, стали все частіше з"являтися бізнесмени. Саме через це у світову життєдіяльність потрапили і "хвороби економіки", така, наприклад, як інфляція. Саме інфляція ( у перекладі з латини - вздуття або обезціненя) нині стала найголовнішою світовою проблемою. Отож сьогодні ми саме і спостерігаємо інфляцію: добробуту половини населення; доброчесності влади; зовнішньої та регіональної безпеки; світового, регіонального і місцевого права права; безвідхідного та енергоневитратного технологічного розвитку тощо. Саме ця "інфляція" і стає нині головною проблемою світу, у тому числі, як зазначено автором, і інфляція безпеки, розвитку вибухових технологій і маніпуляції сприйняття реальності. Відгуки на "інфляцію", з якими, на жаль, починає вже стикатися людство проявляються у гібридних войнах, нехтуванні міжнародного та внутрідержавного права, поділення населення на багатих та бідних, а тако з протестами населення, типу "жовтих желетів", тероризмі тощо. згоден 0 не згоден 0 Відповісти Цитувати ДякуємоПоскаржитись
Випуск №1288, 28 березня-3 квітня Архів номерів | Останні статті < >