США запровадили санкції проти 6 росіян і 8 компаній за атаку в Керченській протоці

Поділитися
США запровадили санкції проти 6 росіян і 8 компаній за атаку в Керченській протоці Санкції введені в п'ятницю © depositphotos / doomu
У Мінфіні США підкреслили необхідність протистояти дестабилізуючій поведінці Кремля.

Міністерство фінансів США запровадило санкції проти шести росіян і восьми компаній за триваючу російську агресію в Україні. Про це відомство повідомило на своїй сторінці в Twitter.

"Мінфін ввів санкції відносно Росії через триваючу агресію в Україні. Дії у партнерстві з ЄС і Канадою підсилюють трансатлантичне прагнення протистояти дестабилізуючій поведінці Кремля", - йдеться в повідомленні.

Treasury sanctions 16 in Russia continued over aggression in Ukraine. Actions in partnership with the EU and Canada reinforce transatlantic commitment to the counter Kremlin's destabilizing behavior https://t.co/FXESxa5XmS

- Treasury Department (@USTreasury) 15 березня 2019 р.

Під санкції потрапили заступник голови прикордонної служби ФСБ Геннадій Медведєв, начальник прикордонного управління ФСБ щодо незаконно анексованого Криму і Севастополю Сергій Станкевич та його заступник Андрій Шеїн, голова служби пункту управління ФСБ щодо Криму і Севастополю Руслан Ромашкін, а також співробітники так званого ЦВК "ДНР".

До санкційного списку внесено вісім компаній, серед яких приладобудівний концерн "Океанприбор", машинобудівний завод "Зірка", Ярославський суднобудівний завод і деякі кримські підприємства.

У п'ятницю, 15 березня, ЄС ввів санкції проти восьми росіян за захоплення українських моряків.

25 листопада минулого року російські прикордонники атакували і захопили два катери та рейдовий буксир Військово-морських сил Збройних сил України, які прямували з Одеси до Маріуполя. Поранення отримали кілька моряків, в полон потрапили 24 українських військовослужбовці.

Усі 24 українські військові, яких незаконно тримають у СІЗО Москви, вимагають вважати себе військовополоненими і ставитися до них згідно з нормами Женевської конвенції.

Докладніше читайте в матеріалі Олександра Чалого й Олександра Малиновського "Визволення українських військових моряків: окремі міжнародно-правові аспекти" в тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі