США та КНДР обговорюють Ханойську декларацію - ЗМІ

Поділитися
США та КНДР обговорюють Ханойську декларацію - ЗМІ Денуклеарізація КНДР - найважливіше питання нинішнього саміту США-Північна Корея © Official White House Photo by Shealah Craighead
Як мінімум три пункти цього документа вже встигли узгодити між собою президент Трамп та Кім Чен Ин.

США та КНДР розробили спільний документ, підписи на якому у кінці саміту повинні будуть поставити президент США Дональд Трамп та керівник Північної Кореї Кім Чен Ин; принаймні три пункти з цього документу вже погоджено сторонами, а сам договір отримає назву "Ханойська декларація", повідомляє ТАСС в четвер, 28 лютого з посиланням на своє джерело у місцевих дипломатичних колах.

Джерело зазначило, що у документі буде визначено саме поняття "денуклеарізація", позначені подальші кроки обох сторін для її досягнення, а також прописані завдання та питання, які будуть обговорюватися сторонами у подальшому.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп та лідер Північної Кореї Кім Чен Ин дали старт другому дню саміту США-КНДР в столиці В'єтнаму місті Ханої. Зустріч проходить у найстарішому в Ханої готелі Sofitel Legend Metropole, почалася вона о 09:00 ранку за місцевим часом (04:00 за Києвом).

27 лютого в Ханої розпочався дводенний саміт США-КНДР на рівні глав держав. У перший день Трамп і Кім Чен Ин провели зустріч у форматі тет-а-тет. Президент США оцінив зустріч з лідером КНДР як "дуже добру". У Державному департаменті США повідомили, що під час другого саміту обговорюватимуться поліпшення двосторонніх відносин, забезпечення миру в регіоні і ядерне роззброєння КНДР. Мета саміту – подальший прогрес у виконанні домовленостей, досягнутих у ході саміту в Сінгапурі.

12 червня минулого року в Сінгапурі відбулася зустріч президента США Дональда Трампа і лідера Північної Кореї Кім Чен Ина, за підсумками якої сторони підписали спільну декларацію про перезавантаження двосторонніх відносин і денуклеаризацію Корейського півострова. Крім того, США взяли на себе зобов'язання забезпечити безпеку КНДР. Однак, санкції проти КНДР залишаються в силі.

Детальніше про саміт США - КНДР читайте в матеріалі: "Історичний саміт у Сінгапурі. Як пройшла зустріч Трампа та Кім Чен Ина і про що вони домовилися", а також у статті Віктора Константинова "Сінгапурський саміт: історична віха або тимчасовий перепочинок?" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі