США констатують погіршення ситуації з мігрантами в Європі

Поділитися
США констатують погіршення ситуації з мігрантами в Європі Ситуація з біженцями в Європі погіршується © Croce Rossa Italiana
Білий дім знаходиться в постійному контакті з партнерами з ЄС та країнами Близького Сходу щодо вирішення цієї проблеми.

США відзначають погіршення ситуації з біженцями, які прибувають до Європи з Сирії та інших країн Близького Сходу і Африки, погіршується, заявив прес-секретар Білого дому Джош Ернест.

"Схоже, що ситуація стає гіршою", - сказав Ернест, коментуючи наплив біженців в європейські країни. При цьому він нагадав, що проблема з мігрантами виникла вже давно. "Це дуже складний виклик", - сказав прес-секретар.

За його словами, США знаходяться в постійному контакті з європейськими партнерами та країнами Близького Сходу щодо вирішення цієї проблеми. Ернест нагадав, що США є "найбільшою країною-донором" з надання допомоги біженцям в регіоні.

минулого тижня в США створили групу з проблеми мігрантів в Європі. У Держдепі тоді відзначили, що з початку конфлікту в Сирії Сполучені Штати прийняли в себе близько 1,5 тисяч біженців з цієї країни. У поточному фінансовому році, який завершується 31 вересня, США планують прийняти ще 300 сирійських біженців.

Останнім часом перед Європою гостро стоїть проблема мігрантів і біженців. ТТільки через Середземне море в 2015 році Європу прибуло 220 тисяч мігрантів. При цьому кількість загиблих у морі за той же період складає понад 2,1 тисячі осіб. У липні 2015 року кількість мігрантів біля кордонів ЄС вперше перевищила 100 тисяч за місяць.

У серпні Єврокомісар з внутрішніх справ і питань міграції Дімітріс Аврамопулос заявив про найгіршу міграційну кризу з часів Другої світової війни. За оцінками Єврокомісії, крім Італії та Греції основними "воротами" до Європи для біженців стала Угорщина.

На рішення проблеми мігрантів 10 серпня Євросоюз виділив 2 мільярди 400 мільйонів євро. Заява Брюсселя про виділення коштів з'явилася після призову британського зовнішньополітичного відомства переглянути міграційне законодавство ЄС і запропонувало ввести законодавчі заходи, що гарантували б повернення на батьківщину громадян африканських і азіатських країн.

Втім, проблема вироблення спільної міграційної політики в рамках ЄС має не тільки економічну і гуманітарну складову, але у більшою мірою схильна до політичних розбіжностей, наголошує у статті для DT.UA Олексій Коваль. Країни півночі і півдня Європи, країни "периферії" і ті, що розташовані всередині континенту, як і раніше відстоюють різні підходи.

Докладніше читайте у статті Олексія Коваля Європу захльостує вал нелегальної міграції для тижневика "Дзеркало Тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі