Сейм Латвії не дозволив своїм громадянам служити в українській армії

Поділитися
Сейм Латвії не дозволив своїм громадянам служити в українській армії Латвія не дозволила своїм громадянам служити в Україні © gazetavv.com
Деякі депутати сейму пропопнували узаконити перебування латвійців в лавах ЗСУ.

Сейм Латвії відхилив пропозицію деяких депутатів дозволити латвійським громадянам служити в армії України.

Автори законопроекту зазначали, що під час кризи в Україні кілька громадян Латвії проходили службу в лавах збройних силу України. У разі дозволу латвійцям служити у збройних силах держав-партнерів НАТО (Україна, Чорногорія, Боснія) вони будуть проходити службу в лавах ЗСУ на законних підставах, передає lsm.lv.

Однак оборонна комісія парламенту відхилила цю пропозицію. На думку депутатів, у разі участі в бойових діях в цих країнах громадяни Латвії зобов'язані бути а латвійської формі і підкорятися латвійському компандования, що на даний момент неможливо.

Рішення про поправки до закону про нацбезпеки депутатам належить прийняти в третьому і остаточному читанні.

Нагадаємо, на саміті НАТО у Варшаві в липні 2016 року було прийнято рішення розмістити чотири батальйони в Польщі, Литві, Латвії та Естонії в 2017 році. Генсек Альянсу Йенс Столтенберг повідомив, що батальйони будуть розміщені на ротаційній основі. У їх складі будуть нести службу військовослужбовці з різних держав-членів НАТО. Розміщення додаткових сил у Польщі будуть курирувати США, а в Литві, Естонії та Латвії – ФРН, Великобританія і Канада відповідно.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі