Розслідування авіакатастрофи російського А321 триватиме ще більше року

Поділитися
Розслідування авіакатастрофи російського А321 триватиме ще більше року В Єгипті все ще не можуть сказати, був це теракт чи ні © Global Look Press
Єгипетське розслідування авіакатастрофи досі знаходиться в глухому куті.

Слідство в Єгипті у справі про катастрофу російського літака А321 на Синайському півострові може тривати ще більше року, повідомив член комісії з розслідування причин катастрофи міністерства цивільної авіації Єгипту капітан Амр Набіль.

За його словами, незважаючи на заяви російських ЗМІ про нібито наявні підозрюваних у спецслужб РФ, єгипетське розслідування досі в глухому куті.

"У нас для цього немає доказів на сьогоднішній день. Жодного надійного факту на руках, щоб ми могли сказати, чи був це теракт чи ні. Якщо б були якісь підозрювані чи обвинувачені, вони б вже були арештовані. Жодного заарештованого у нас немає", - сказав Набіль.

Він вважає, що справа по російському А321 складніше, ніж по збитому малайзійському Boeing 777 над Україною.

"Ви пам'ятаєте ситуацію з малайзійським Boeing, що впало в Україні? Знаєте, як довго проходить таке розслідування? А справа ще більш складна, тому що це сталося не тут поруч - це далеко від будь-якої точки, це в пустелі. Нам дуже багато чого ще належить зробити", - зазначив Амр Набіль.

Читайте також: Єгипет спростовує версію Росії про знищення лайнера А321 терористами ІД

12 листопада видання The Wall Street Journal повідомляло, що Єгипет і Росія не розголошують всю інформацію про хід розслідування катастрофи А321. Видання "Коммерсантъ" раніше розповсюдило інформацію, що Єгипет підтвердив вибух бомби на борту A321.

Також ЗМІ повідомляли, що розвідка США дізналася про бомбу на борту А321 завдяки перехоплення даних. Ймовірно, вибуховий пристрій було закладено терористами "Ісламської держави" або пов'язаних з ним угруповань. Однак російський посол в Єгипті заперечує теракт на борту А321.

Примітно, що розшифровка "чорних ящиків" А321 не допомогла у встановленні причину авіакатастрофи. За двадцять хвилин польоту всі системи літака працювали в штатному режимі. Після цього відбулася подія, яке спричинила за собою одномоментне відключення фіксації всіх параметрів роботи систем А321.

Пасажирський лайнер А312 компанії "Когалимавіа", що виконував рейс Шарм-ель-Шейх - Санкт-Петербург, зазнав аварії через 23 хвилини після вильоту на півночі Синаю. В результаті загинули 224 людини, що знаходилися на борту.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі