Росія приречена на економічну стагнацію - доповідь ООН

Поділитися
Росія приречена на економічну стагнацію - доповідь ООН В ООН представили прогноз глобальної економіки на 2015 рік © odnako.su
Автори доповіді передбачили стагнацію в Росії і мляве економічний розвиток на пострадянському просторі.

У найближчих два роки в світі очікується помітне пожвавлення глобальної економіки, навіть незважаючи на геополітичні конфлікти, наслідки фінансової кризи і нові виклики, пов'язані з вірусом Ебола. Про це йдеться у новій доповіді ООН.

Автори доповіді прогнозують економічну стагнацію Росії, пов'язану з падінням ціни на нафту і санкції Заходу. На думку авторів доповіді ООН "Світова економічна ситуація і перспективи на 2015 рік", в Росії буде як мінімум нульове економічне зростання. Але є і більш песимістичні прогнози, подробиці яких обіцяли представити в січні 2015 року.

Найвищі очікування економічного зростання експерти ООН пов'язують з країнами Східної Азії та США. На їхню думку, в Східній Азії зростання економіки складе приблизно 6%, в США - близько 3%.

У єврозоні ситуація менш оптимістична і прогнозована. На думку експертів, економічне відродження Європи, в залежності від декількох базових умов, може піти або в рецесію, або зростатиме дуже повільно.

Читайте також: Митний союз розвалюється - Die Presse

Завтра, 12 грудня, буде запущений стратегічний план реагування на ситуацію в Україні, розроблений в ООН. Допомога буде здійснюватися для постраждалих в результаті бойових дій на сході України.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі