Радник Трампа заявив про відсутність ілюзій щодо ядерного роззброєння КНДР

Поділитися
Радник Трампа заявив про відсутність ілюзій щодо ядерного роззброєння КНДР Республіканський "яструб" Болтон ніколи не довіряв комуністам © Wikimedia commons
У Вашингтоні уважно стежать за діями Кім Чен Ина. Судячи з наявної інформації, e Пхеньяні не поспішають згортати ядерну і ракетну програми.

Радник президента США з питань національної безпеки Джон Болтон запевнив, що в Білому домі реалістично розглядають проблему ядерного роззброєння КНДР.

"Ніхто в президентській адміністрації не дивиться на перспективи дійсної денуклеаризації Північної Кореї через рожеві окуляри", - заявив Болтон в ефірі телеканалу Fox News у неділю, 5 серпня.

Радник президента підкреслив, що в найближчому майбутньому керівництво США зможе зробити правильний висновок щодо рішучості Пхеньяну виконувати домовленості, досягнуті в ході переговорів американського президента Дональда Трампа з північнокорейським диктатором Кім Чен Ином в Сінгапурі.

"Президент Трамп демонструє Кім Чен Ину майстер-клас того, як тримати двері відчиненими для будь-кого-небудь. І якщо північні корейці не зрозуміють, як у неї увійти, навіть найсуворіші критики президента не зможуть сказати, що так вийшло тому, що ці двері не були відкриті досить широко", - зазначив Болтон.

Він підкреслив, що якщо керівництво КНДР прийме рішення про денуклеаризацію, то воно повинно зробити це протягом року.

"Ми чекаємо на підтвердження прийняття цього стратегічного рішення", - підсумував радник Трампа.

Раніше авторитетне видання The Washington Post повідомило з посиланням на власні джерела в розвідувальному співтоваристві США, що КНДР продовжує розробку та виробництво міжконтинентальних балістичних ракет.

За даними видання, виготовлення та спорядження нових балістичних ракет, які, ймовірно, здатні досягти території США, ведеться на виробничому майданчику недалеко від Пхеньяну.

Інформація з супутникових знімків свідчить про те, що КНДР ввела в дію мінімум одну, якщо не дві МКБР на рідкому паливі.

Незадовго до цього державний секретар США Майк Помпео під час зустрічі з заступником голови ЦК Трудової партії Кореї Кім Ен Чхолем звинуватив Північну Корею у тому, що та у порушення Сінгапурських домовленостей використовує секретний об'єкт зі збагачення урану.

Раніше у Північній Кореї назвали переговори з американською делегацією на чолі з держсекретарем Майком Помпео"сумними" і звинуватили Вашингтон у спробі тиску на КНДР.

Нагадаємо, що 12 червня в Сінгапурі відбулася історична зустріч президента США Дональда Трампа та лідера Північної Кореї Кім Чен Ина, за підсумками якої сторони підписали спільну декларацію про перезавантаження двосторонніх відносин і денуклеаризацію Корейського півострова. Крім того, США беруть на себе зобов'язання забезпечити безпеку КНДР. Тим не менш, санкції проти Кореї поки залишаються чинними.

Детальніше про саміт США - КНДР читайте в матеріалі: "Історичний саміт у Сінгапурі. Як пройшла зустріч Трампа та Кім Чен Ина і про що вони домовилися", а також у статті Віктора Константинова "Сінгапурський саміт: історична віха або тимчасовий перепочинок?" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі