Путін збирається посилити армію Росії і економічний вплив в Європі – Bloomberg

Поділитися
Путін збирається посилити армію Росії і економічний вплив в Європі – Bloomberg Путін збирається посилити армію Росії і економічний плив в Європі
Оглядач пише, що Захід повинен реагувати на військові провокації Путіна.

Захід повинен реагувати на всі воєнні провокації Росії і звернути увагу на те, скільки Володимир Путін витрачає на переозброєння попри економічний тиск ЄС І США.

Про це сьогодні пише Bloomberg в редакційні статті. Видання нагадує, що 19 вересня британська авіація перехопила на своїй території російський бомбардувальник. На Далекому Сході Росія почала проводити військові навчання, в яких залучено 155 тисяч солдатів і 600 літаків.

Кремль збирається посилити свій флот в Чорному морі, придбавши 80 нових кораблів до 2020 року. А ще Путін відправив листи в Київ і Брюссель з погрозами і вимогами переписати угоду про асоціацію між Україною і ЄС.

Тож Заходу треба серйозно поставитися до провокацій Кремля і не дивуватися їм.

"Як вчора сказала канцлер Німеччині Ангела Меркель, часом в історії треба готуватися до довгого шляху і не питати через 4 місяці, чи все ще нам треба дотримуватися своїх планів і йти далі. Останні дії і рішення Путіна свідчать про те, що він має довгостроковий план посилити російську військову міць і економічну силу в Європі", - пише видання.

Росія почала модернізацію своєї армії в 2004 році. Цього року російський уряд проанонсував, що збільшить витрати на армію на 18% до кінця року і на 25% - у 2015-му році.

Звісно, військовий бюджет Росії сьогодні не зрівняється з бюджетом СРСР, який витрачав на озброєння 15% ВВП. Однак на фоні санкцій Росія витрачає більше, ніж може собі дозволити.

"І коли ці сили використовуються для того, щоб анексувати території і дестабілізувати сусідів, решта світу має дати відповідь", - пише оглядач.

Це означає, що санкції Заходу за агресію проти України повинні залишитися на досить довгий період, щоб показати Путіну, що "нерозумно використовувати армію і сильнішу економіку, щоб нападати на сусідів".

"Обговорення занепокоєнь Росії щодо угоди про асоціацію між Україною і ЄС триває, але країни не мають права під дулом зброї диктувати іншим незалежним державам, що їм робити", – йдеться в статті.

Видання пише, що в довгостроковій перспективі країни НАТО повинні згуртуватися і бути готовими відбивати агресію спільно. Однак це не означає, що Заходу треба вступати в гонку озброєнь, як це було в часи Холодної війни.

"Але щоб стримати Путіна, потрібна більш жорстка військова позиція і політична воля", - йдеться в статті.

Нагадаємо, що вчора видання Bloomberg писало, що Путін мріяв про вступ Росії в НАТО, коли тільки став президентом. !zn

Поділитися
Підготував/ла Лесь Димань
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі