Помпео розповів про пріоритети американської адміністрації

Поділитися
Помпео розповів про пріоритети американської адміністрації Помпео зазначив, що для США важливі усі згадані питання © Gage Skidmore / Wikipedia.org
Уряд США зосереджений на денуклеаризацію, стіні на кордоні із Мексикою та протистоянні з Китаєм; а ось Росії або України у цьому списку немає.

Обговорення та висновки угоди з КНДР з денуклеаризації Корейського півострова, зведення загороджувальної стіни на кордоні США із Мексикою та протистояння зростаючій загрозі з боку Китаю є найбільшими пріоритетами для американської адміністрації у сфері зовнішньої політики та національної безпеки, заявив державний секретар США Майкл Помпео, передає "Сьогодні".

"Завжди складно сказати, яке з питань найважливіше... Ми, безумовно, зосереджені на Північній Кореї і намагаємося переконати голову КНДР Кім Чен Ина виконати обіцянку про денуклеаризацію, яку він дав у червні минулого року. Президент також зосереджений на забезпеченні безпеки південного кордону США - це питання національної безпеки. Реальною є також і довгострокова загроза, яку представляє Китай для Сполучених Штатів, і ми продовжуємо працювати над цією проблемою на щоденній основі", - розповів держсекретар.

Наголошується, що при розповіді Помпео зовсім не згадав Росію та Україну.

Читайте також: Трамп і Кім можуть провести третій саміт — Держдеп

27 лютого в Ханої розпочався дводенний саміт США-КНДР на рівні глав держав. У перший день Трамп і Кім Чен Ин провели зустріч у форматі тет-а-тет. Президент США оцінив зустріч з лідером КНДР як "дуже добру". Мета саміту – подальший прогрес у виконанні домовленостей, досягнутих у ході саміту в Сінгапурі. У другий день стало відомо, що Трамп і Кім не домовилися щодо денуклеаризації Північної Кореї, проте Кім заявив, що запевнив Трампа, що хоче "позбавитися своєї ядерної програми".

Саміт США-КНДР завершили достроково, проте, за даними північнокорейських ЗМІ, Дональд Трамп і Кім Чен Ин встигли домовитися про нову зустріч.

15 лютого президент США Дональд Трамп оголосив надзвичайний стан у США. Таким чином він має намір отримати $ 5,7 мільярдів, необхідні на будівництво стіни на південному американської кордоні з Мексикою в обхід Конгресу.

Торгова війна почалася навесні 2018 року, коли Вашингтон прийняв рішення підвищити мита на алюміній і сталь з низки країн, зокрема, з Китаю. На саміті "Великої двадцятки" в Буенос-Айресі Трамп і Сі погодилися на перемир'я в торговій війні, домовившись відкласти до березня 2019 введення нових торгових мит.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі