Польща ще на місяць продовжила контроль на кордонах з сусідами-членами ЄС

Поділитися
Польща ще на місяць продовжила контроль на кордонах з сусідами-членами ЄС З початку епідемії в країні зареєстрували 17 062 підтверджених випадків коронавірусу
Перетин кордону зараз можливий лише в певних пунктах.

Польща ще на 30 днів продовжила контроль на кордонах з сусідами-членами ЄС - Німеччиною, Литвою, Чехією і Словаччиною - до 12 червня. Відповідне розпорядження підписав міністр внутрішніх справ і адміністрації Маріуш Камінський, повідомляє RMF24.

"Розпорядженням міністра внутрішніх справ і адміністрації від 13 березня цього року тимчасово відновлено прикордонний контроль осіб, які перетинають державний кордон. Цим розпорядженням Польща продовжує контроль на 30 днів - до 12 червня цього року", - наголошується в прес-релізі відомства.

Спочатку Польща відновила контроль на кордоні у зв'язку з епідемією до 24 березня, а потім чотири рази продовжувала його - спочатку до 13 квітня, потім до 3 травня, 13 травня, і, в останній раз - до 12 червня.

Нагадаємо, у Польщі вирішили на цьому тижні не переходити до наступних етапів ослаблення карантину. Наступна фаза за планом має розпочатися 18 травня.

12 квітня в Польщі зафіксували 595 нових випадків зараження коронавірусом, що стало найбільшою кількістю нових заражень з початку епідемії. Більшість з них - 492 - зареєстровані в Сілезії. За останню добу повідомили про 180 нових хворих і 8 померлих.

З початку епідемії в країні зареєстрували 17 062 підтверджених випадків коронавірусу. 847 хворих померли, одужали - більше 6 400 чоловік.

Читайте також: Євросоюз готується до другої хвилі коронавірусу: офіційна заява

Раніше, в Європарламенті вимагають відкрити внутрішні кордони ЄС. Також були озвучені вимоги скасувати обов'язковий карантин для громадян Євросоюзу, які в'їжджають в інші країни ЄС.

Також, ЄС готовий надати Росії гумдопомогу, незважаючи на санкції. Обмеження, введені Євросоюзом через агресію проти України, не є перешкодою в боротьбі з коронавірусом, підкреслили в Європейській комісії.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі