Польща не буде приймати біженців за новою програмою Євросоюзу через українців

Поділитися
Польща не буде приймати біженців за новою програмою Євросоюзу через українців МВС Польщі: На відміну від мусульман, українці добре інтегруються в сусідній державі © Радіо Польща
У Польщі вже перебуває "багато українців", а нові концепції переселення ставлять безпеку країни під загрозу, заявив Маріуш Блащак.

Польський уряд відмовиться від прийому біженців у рамках нової програми Євросоюзу по переселенню, заявив міністр внутрішніх справ Польщі Маріуш Блащак, передає місцеве агентство РАР.

За словами Блащака, у Польщі вже перебуває "багато українців", а нові концепції переселення ставлять під загрозу країну.

"Польща не буде декларувати прийом (біженців), оскільки ми вже прийняли українців, які перебувають у Польщі. Для нас пріоритетом, найважливішим завданням є безпека. Такі ідеологічно мотивовані концепції як розподіл і переміщення не повинні піддавати Польщу і поляків загрозам", – заявив міністр.

Блащак також зазначив, що переселення не стане ефективним механізмом вирішення проблеми, а лише призведе до великої хвилі міграції біженців в Європу.

За словами міністра, у Польщі налічується більше мільйона українців, частково трудових мігрантів, а частково – тих, що виїхали з країни після вторгнення Росії. На відміну від мусульман, українці добре інтегруються в сусідній державі, зазначив Блащак.

Наприкінці вересня Єврокомісія запропонувала створити нову європейську програму переселень, яка дозволить протягом двох років серед країн ЄС розподілити 50 тисяч біженців, що потребують міжнародного захисту. У зв'язку з цим Єврокомісія хоче відкрити легальні канали для біженців, які шукають притулку в Європі. Система не є обов'язковою для держав-членів і носить лише рекомендаційний характер.

Читайте також: У 2017 році біженцями стали вже більше двох мільйонів людей – ООН

Раніше повідомлялося про те, що в ЄС готові подати до суду на Угорщину, Польщу і Чехію за їх відмову дотримуватися квот на розподіл біженців, які з Африки прибувають в Грецію та Італію.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі