Польща готова повернути прикордонних контроль слідом за Німеччиною

Поділитися
Польща готова повернути прикордонних контроль слідом за Німеччиною Польща може відновити прикордонний контроль в межах ЄС. Ілюстрація © newsbalt.ru
Польський прем'єр-міністр висунула голові Єврокомісії умови, за яких Варшава згодна прийняти біженців.

Польща згодна прийняти біженців, але в жодному разі не згодна приймати трудових іммігрантів.

Як повідомляє "Польське радіо", про це сказала прем'єр-міністр Ева Копач президенту Єврокомісії Жану-Клоду Юнкеру. За її словами, Варшава не згодна з автоматизмом у питанні квот на прийом біженців і вимагає суворого контролю на зовнішніх кордонах Євросоюзу. Польський прем'єр вимагає, щоб біженців, які дійсно потребують захисту, відділили від трудових іммігрантів.

При цьому Копач зауважила, що при перших даних про будь-яку загрозу Польщі Варшава миттєво відновить контроль на всіх кордонах. Також сьогодні польський прем'єр-міністр провела засідання уряду через імміграційну кризу і відновлення Німеччиною прикордонного контролю.

Чехія також запровадила прикордонний контроль на кордонах з Австрією, повідомляє Der Spiegel. Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив газеті Bild, що "ставиться з глибоким розуміння до вирішення Німеччини" про введення прикордонного контролю.

13 вересня міністр транспорту Німеччини Олександр Добріндт заявив, що його країна "досягла ліміту" з прийому мігрантів.

Міністри внутрішніх справ країн Євросоюзу збираються в Брюсселі в понеділок, 14 вересня, для обговорення пропозицій Виконавчої комісії Євросоюзу, згідно з яким країни ЄС зобов'язані розподілити 160 тисяч біженців між собою за квотами.

У свою чергу "Вишеградська четвірка" (Чехія, Словаччина, Угорщина і Польща) виступила проти плану ЄС за квотами на мігрантів. На їхню думку, цей механізм розподілу ситуацію не вирішить.

Втім, проблема вироблення спільної міграційної політики в рамках ЄС має не тільки економічну і гуманітарну складову, але у більшою мірою схильна до політичних розбіжностей, наголошує у статті для DT.UA Олексій Коваль. Країни півночі і півдня Європи, країни "периферії" і ті, що розташовані всередині континенту, як і раніше відстоюють різні підходи.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі