Поліція Угорщини застосувала сльозогінний газ проти мігрантів на кордоні

Поділитися
Поліція Угорщини застосувала сльозогінний газ проти мігрантів на кордоні Поліція використовувала сльозогінний газ, щоб розігнати близько 200 мігрантів © Magyarország Kormánya / flickr.com
Угорщина вже заявила, що направить армію для захисту від мігрантів на кордоні.

Кризу з напливом мігрантів відчула і Угорщина в середу. Поліція країни застосувала сльозогінний газ проти мігрантів, які прибули з боку Сербії, повідомляє AFP.

Представник поліції сказав, що поліція використовувала сльозогінний газ, щоб розігнати близько 200 мігрантів, які відмовилися здавати відбитки пальців і намагалися втекти. Інцидент стався в прикордонній зоні біля села Реске.

Поліція заявила, що більше 2500 чоловік, серед яких близько 500 дітей, намагалися в'їхати в Угорщину з боку Сербії. Більшість з них з Сирії, Афганістану і Пакистану.

У середу, 26 серпня, стало відомо, що Угорщина має намір направити армію і поліцію на свій південний кордон, щоб захиститися від рекордного числа мігрантів, які намагаються потрапити до ЄС. Як повідомило агентство Reuters, в середу поліція затримала близько 1300 мігрантів на кордоні.

Раніше Македонія направила на кордон із Грецією війська проти біженців. Пізніше поліція Македонії залишила спроби перекрити кордон з Грецією і знову відкрила доступ на свою територію для сотень мігрантів і біженців.

Повідомлялося, що ЄС розслідує порушення 18 країнами законодавства щодо надання притулку.

Із початку цього року Середземне море вже перетнули понад 240 тисяч осіб. Мігранти добираються до берегів Італії і Греції, а звідти перебираються в інші європейські країни. Найбільше біженців в ЄС приймає Німеччина. Днями німецька влада заявила, що в цьому році зможуть прийняти до 800 тисяч шукачів притулку.

Раніше єврокомісар з внутрішніх справ і питань міграції Дімітріс Аврамопулос заявив, що з часів Другої світової війни світове співтовариство зіткнулося з важкою кризою біженців, і Європа зобов'язана внести свій внесок у його рішення.

У квітні 2015 року Євросоюзом був затверджений план по боротьбі з нелегальною міграцією, а також взяв нову програму допомоги мігрантам. У травні повідомлялося, що Єврокомісія запропонувала розподіляти мігрантів в країнах ЄС за квотним принципом - в залежності від економічних показників країни.

Як писав у статті для DT.UA Європу накриває вал нелегальної міграції Олексій Коваль, роблема вироблення спільної міграційної політики у рамках ЄС має не тільки економічну та гуманітарну складову, - на неї великою мірою впливають політичні розбіжності. Країни півночі й півдня Європи, країни "периферії" та ті, що розміщені всередині континенту, все ще обстоюють різні підходи.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі