Напади морських піратів у світі скоротилися до рекордно низької кількості

Поділитися
Напади морських піратів у світі скоротилися до рекордно низької кількості Пірати вже не такі активні, як кілька років тому
Активність піратів постійно знижується з 2012 року.

Активність морських піратів у всьому світі в третьому кварталі 2016 року знизилася до рекордно низького рівня за останні 20 років, повідомляє в своїй доповіді Міжнародне морське бюро (IMB).

"Рівень морського піратства скоротився до рекордно низького рівня з 1996 року", - сказано в повідомленні. IMB зазначає, що в третьому кварталі 2016 року у відкритому морі зафіксовано 42 напади піратів на судна, з початку року – 141 напад, що на 25% менше, ніж за цей же час в минулому році.

Нагадаємо, що з 2012 року з піратами борються міжнародні військові патрулі.

Як повідомлялося, в жовтні 2016 року пірати звільнили 26 моряків з Китаю, Камбоджі, В'єтнаму і Тайваню, яких більше чотирьох років утримували в полоні в маленькому рибальському селі в Сомалі.

Читайте також: Сомалійські пірати минулоріч завдали шкоди на 7 млрд доларів

найнебезпечніші, сомалійські пірати найбільш активно діяли в період з 2005 по 2012 рік. З 2008 по 2012 рік, коли вони захопили 170 судів з 3 400 членами екіпажу, було вбито 25 моряків. Ще 37 померли від голоду або покінчили з собою в полоні. За даними ряду ЗМІ, після 2012 року пірати Сомалі не зуміли захопити жодного судна. До цього за сім років вони змогли заробити на выкупах за бранців близько 400 млн доларів.

Пірати діють і в Нігерії.Так, у жовтні 2012 року в полоні у нігерійців виявилися двоє українських моряків, яких вдалося звільнити.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі