Москва заявила про можливе припинення авіасполучення між США і РФ

Поділитися
Москва заявила про можливе припинення авіасполучення між США і РФ Російський МЗС обурений тим, що нібито мають місце труднощі з отриманням віз
За заявою Москви, це пов'язано з тим, що екіпажі літаків "Аерофлоту" відчувають труднощі з отриманням віз.

У міністерстві закордонних справ Росії припустили, що РФ і США можуть залишитися без авіасполучення з-за труднощів з отриманням американських віз екіпажами "Аерофлоту", йдеться в коментарі МЗС РФ.

"Вже навіть не можна виключити, що наші країни залишаться без авіаційного сполучення. "Аерофлот", який єдиний здійснює регулярні рейси між Росією і США, може виявитися змушений їх припинити, так як екіпажі відчувають зростаючі труднощі з отриманням американських віз", - стверджують у російському МЗС.

У відомстві нагадали, що обов'язок завчасно надавати візи для персоналу повітряних суден зафіксована в російсько-американській угоді про повітряне сполучення від 1994 року.

"В таких умовах дивно виглядають претензії представників США щодо того, що МЗС Росії нагадує їм про їх зобов'язання, в тому числі неодноразовими зверненнями про необхідність видачі віз пілотам "Аерофлоту", - йдеться в коментарі.

До речі, нагадаємо, що документи для отримання віз в США внесуть нові графи: тепер Держдепартамент хоче отримувати від прохачів віз інформацію про їх імена в соціальних мережах. Державний департамент збирається вимагати від всіх претендентів на візу США подавати свої імена в соціальних медіа, попередні електронні адреси і номери телефонів, значно розширивши кількість відмов адміністрації Трампа потенційним мігрантам і відвідувачам країни.

Також блокування видачі віз громадянам РФ може використовуватися в якості ще одного санкційного інструменту.

Нагадаємо, 6 квітня 2018 року США ввели санкції проти 36 фізичних осіб і компаній з "кремлівського списку". У перелік потрапили сім олігархів, 17 високопосадовців , а також 12 державних і приватних компаній.

До санкційного списку потрапили бізнесмени Олег Дерипаска, Ігор Ротенберг, Кирило Шамалов, Віктор Вексельберг, Володимир Богданов, Андрій Скоч, сенатор Сулейман Керімов, а також міністр внутрішніх справ Володимир Колокольцев, голова Росгвардії Віктор Золотов, голова Роскомнагляду Олександр Жаров, голова ВТБ Андрій Костін, голова "Газпрому" Олексій Міллер, секретар Ради безпеки РФ Микола Патрушев та інші.

У списку компаній переважно структури Олега Дерипаски - крім "РусАла" і En+, це група "ГАЗ" , агрохолдинг "Кубань", Basic Element Ltd, B-Finance Ltd, "Євросибенерго", "Російські машини". До "чорного списку" також включені група "Ренова", NPV Engineering "Газпром буріння" Ігоря Ротенберга, "Ладога Менеджмент" Кирила Шамалова, державний Рособоронекспорт і банк РФК (належить "Рособоронекспорту" з "чорного списку"). Їхні активи у США заморожені, а американським компаніям і громадянам заборонено укладати з ними угоди.

30 січня Міністерство фінансів США представило "кремлівський доповідь". У списку 210 осіб – 114 чиновників і парламентаріїв і 96 олігархів, наближених до президента Росії Володимиру Путіну.

30 січня Міністерство фінансів США представило "кремлівський звіт".У списку 210 осіб – 114 чиновників і парламентарів та 96 олігархів, наближених до президента Росії Володимира Путіна.

Детальніше про "кремлівську доповідь", читайте в матеріалі "Кремлівський звіт": чого очікувати оточеню Путіна?" у DT.UA.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі