Медведєв побоюється за долю вираження "була така держава Україна"

Поділитися
Медведєв побоюється за долю вираження "була така держава Україна" Медведєв вважає коректним порівнювати Україну з Югославією
Прем'єр Росії, говорячи про Україну, згадав про Югославію.

Прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв заявив, що побоюється розвитку подій, якщо по відношенню до України можна буде вжити минулий час.

В інтерв'ю словенському виданню Медведєв заявив, що Україну може очікувати доля Югославії, якщо центральна влада України та "ополчення" не підуть на компроміс.

"Знаєте, історія така штука, досить жорстка і дуже швидка..Хто пам'ятає таку країну, як Югославія? Я думаю, що більшість молодих людей вже ледве пригадають, що така країна була на карті Європи..Я згадав Югославію тільки тому, що, я сподіваюся, нам через деякий час не доведеться в такому ж ключі згадувати, що було таке держава, яка називалася Україна", - заявив Медведєв в інтерв'ю, яке опубліковане на сайті уряду Росії.

При цьому він додав, що існування України в даний момент "залежить від мудрості, терпіння, такту, схильності до компромісу" і бажання домовлятися всіх тих, хто приймає рішення на території України.

"Я маю на увазі і владу в Києві, я маю на увазі і політичні сили на південному сході", - заявив Медведєв.

У цьому ж інтерв'ю Медведєв звинуватив "і колишню, і нинішню українську владу" у конфлікті в Україні, а Росія не вважає себе відповідальною за цей конфлікт, хоча і "допомагає його врегулювати".

Як відомо, Росія заперечує участь російських солдатів у бойових діях в Україні, а також постачання проросійським бойовикам в Донбасі важкого озброєння. У той же час, Україна має безліч доказів зворотного. Багато закордонних журналістів та активістів, включаючи російських, проводили власні розслідування. Одним з таких стало розслідування Бориса Нємцова і його послідовників.

Югославія існувала як соціалістична держава у XX столітті. Після розпаду Радянського Союзу почала розпадатися і Югославія, проте із-за глибокої різниці в релігійних, політичних і соціальних підвалинах націй, колись об'єднаних в одну країну, мирного розпаду не вийшло. Воєнні дії на Балканському півострові призвели до сотень тисяч вбитих у Сербії, Хорватії, Боснії, Косово і так далі.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі