Майже половина американців підтримує ідею імпічменту Трампа – опитування

Поділитися
Майже половина американців підтримує ідею імпічменту Трампа – опитування Ідея з імпічментом Трампа зібрала на 5% прихильників більше, ніж у 2018 році © The Atlantic
При цьому законність дій Конгресу США у зв'язку з публікацією звіту спеціального прокурора Роберта Мюллера ставиться простими американцями під сумнів.

45% громадян США підтримують ідею оголошення Трампу імпічменту з боку Конгресу США проти 40% в 2018 році, свідчать результати опитування інформаційного агентстова Reuters / Ipsos.

При цьому 42% американців упевнені, що Трампа не можна усувати від посади. Ще 13% не змогли визначитися з відповіддю або вказали, що їм все одно.

"Опитування громадської думки, проведене у понеділок, не дало зрозуміти, чого насправді хочуть американці: припинення розслідувань щодо Трампа або переходу до процедури оголошення імпічменту", – відзначає агентство.

При цьому законність дій Конгресу США у зв'язку з публікацією звіту спеціального прокурора Роберта Мюллера ставиться простими американцями під сумнів – так, тільки 32% опитаних погодилися з тим, що ці дії були законними, а от 47% вважають дії конгресменів незаконними та неприйнятними.

Традиційно впав рівень підтримки Трампа – 39% опитаних підтримують дії Трампа, 55% заявили, що не схвалюють його діяльність.

Раніше ряд представників демократів висловився про можливість обговорення процедури імпічменту проти Трампа. Першою запропонувала обговорити імпічмент Трампа сенатор від штату Массачусетс Елізабет Уоррен. Також неодноразово до цього закликала член Палати представників Олександрія Окасіо-Кортес.

Мюллер завершив розслідування "російського справи" в березні. Спецпрокурор прийшов до висновку, що Росія втручалася у вибори президента США 2016 року, і Трамп отримав від цього вигоду, але в змові з Росією не перебував.

18 квітня Мін'юст США опублікував повну версію доповіді Мюллера. У документі майже 450 сторінок, деякі з яких приховані з міркувань секретності - зокрема, в тій частині, де описані конкретні приклади втручання РФ у вибори президента США 2016 року. Детальніше про повний звіт Мюллера читайте в матеріалі DT.UA "Звіт Мюллера щодо "Раша-гейту": головне".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі