Лікарі в Нідерландах назвали фактори ризику при зараженні коронавірусом

Поділитися
Лікарі в Нідерландах назвали фактори ризику при зараженні коронавірусом
Ожиріння послаблює імунітет. Але медики закликають не сидіти на строгих дієтах, які також послаблюють людський організм.

Близько 80% заражених коронавірусом, що надходять у відділення інтенсивної терапії в Нідерландах, страждають від надмірної ваги, повідомив голова асоціації спеціалістів відділень інтенсивної терапії Дідерік Гоммерс, передає в понеділок видання NL.Times.

Наголошується, що зараз лікування в інтенсивній терапії проходять майже тисяча осіб, у яких діагностували коронавірус SARS-COV-2, що викликає хворобу COVID-19.

Ожиріння є фактором ризику при зараженні коронавірусом, оскільки послаблює імунітет, попереджає співробітник медичного центру Роттердама Лізбет ван Россум.

При цьому вона закликала не сідати на виснажливу дієту, яка також негативно позначається на імунній системі людини. Твитнуть Поделиться

За даними на 30 березня, число зареєстрованих випадків зараження коронавірусом в Нідерландах зросла до 11750. За добу число інфікованих зросла на 884 людини.

Жертвами коронавірусу стали 864 людини. За добу кількість померлих зросла на 93 людини.

Раніше вчені з Університету Гонконгу визначили температуру, при якій новий коронавірус залишається активним найбільшу кількість часу. Дослідники вивчили його стан при різних умовах навколишнього середовища та представили свої висновки. За словами дослідників, найбільш активний вірус при температурі 4 градуси Цельсія. Якщо не проводити дезінфекцію, в цьому випадку він може "прожити" 14 днів. Виявилося також, що вірус чутливий до тепла: при підвищенні температури до 70 градусів Цельсія активність інфекційного агента зберігалася тільки протягом п'яти хвилин.

Перевірили вчені і те, на яких поверхнях вірус зберігає свою активність. Виявилось, що на папері вірус дезактивується через три години, на оброблених дереві і тканині – через два дні. А ось на гладких поверхнях він показав стійкість, зберігаючись до чотирьох днів на склі, до семи – на сталі та пластику. Найбільшу стійкість (сім днів) вірус показав на зовнішній стороні хірургічних масок. Вчені підкреслюють, що їх потрібно ретельно дезінфікувати

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі