Коронавірус у Китаї: Центробанк почне дезинфекцію валюти

Поділитися
Коронавірус у Китаї: Центробанк почне дезинфекцію валюти Коронавірус може "жити" на різних поверхнях до дев'яти днів © iinsider.biz
У Центробанку запевнили, що за можливості нададуть нові купюри.

Центральний банк Китаю у зв'язку з розповсюдженням коронавірусу розпочне роботу над знезараженням валюти. Про це повідомляє Quartz. Зазначається, що після обробки купюр ультрафіолетовим світлом або високими температурами, гроші будуть опечатані на період до двох тижнів.

Крім того, у Центробанку запевнили, що за можливості нададуть нові купюри.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, поки невідомо, скільки китайський коронавірус COVID-19 живе на поверхнях, зокрема на грошах. Попередні дослідження показали, що він може вижити від 2 годин і більше, але дезінфекція вбиває його.

Як зазначає видання, у межах дослідження 2017 року, проведеного в Нью-Йорку, на поверхні банкнот знайшли 397 видів бактерій, а вірус грипу прожив на купюрі 12 днів.

Згідно з даними досліджень вчених з університету Лейбніца у Ганновері, новий коронавірус може жити на різних матеріалах і поверхнях більше тижня. Вчені провели дослідження коронавірусів SARS та MERS, геноми яких схожі з COVID-19. Як з'ясувалося, патогенні мікроорганізми можуть зберігатися на різних матеріалах і поверхнях (алюміній, дерево, папір, пластик, скло тощо) і залишатися заразними при кімнатній температурі до дев'яти днів. Термін їх життя може збільшитися за рахунок низької температури і високої вологості повітря.

Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила спалах коронавіруса 2019-nCoV "надзвичайною ситуацією в області суспільної охорони здоров'я, що має міжнародне значення". У ВООЗ побоюються, що вірус потрапить на територію країн зі слабкою системою охорони здоров'я.

Влада КНР ввела жорсткий карантин у Вухані та інших містах, де зафіксовано спалах захворювання. Вильоти туристичних груп з Китаю призупинені.

Китайський коронавірус швидкими темпами поширюється в усьому світі. Редакція ZN.UA зібрала найважливішу інформацію, пов'язану з небезпечним захворюванням.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі