Компанія, пов'язана з лідером U2, заплатила штраф через "Панамські папери"

Поділитися
Компанія, пов'язана з лідером U2, заплатила штраф через "Панамські папери" Боно сказав, що більше не буде інвестувати в скандальну литовську компанію.
Співак прокоментував, що більше не збирається бути івестором литовської компанії.

У Литві компанія, пов'язана з вокалістом гурту U2 Боно, погодилася сплатити 53 тисячі євро в якості податку, від якого вона ухилилася в 2012 році, і шрафу за скоєне.

Про це пише The Guardian, нагадуючи, що про злочин компанії Nude Estates стало відомо завдяки "Панамським паперам".

Ірландський співак, справжнє ім'я якого Пол Г'юсон, був пасивним міноритарним інвестром компанії, зареєстрованої на Мальті, через литовську холдингову компанію придбала торгових центр на північному сході Литви.

Через "Панамські папери" литовські чиновники звернули увагу на компанію і виявила, що вона не доплатила державі у 2012 році з податку за свій дохід. В п'ятницю компанія погодилася сплатити недостачу в 34 тисячі євро, а також штраф у розмірі 19 тисяч.

Прес-секретар Литовської податкової інспекції Рута Асадаускайте повідомила, що наприкінці минулого року відомство завершило розслідування проти компанії, пов'язаної з Боно. Після цього їй було запропоновано добровільно сплатити недостачу.

"Я підтримую перевірку, яку провело податкове відомство, і я вдячний, що воно вже завершене. Наскільки розумію, Nude Estates добровільно провело платіж, щоб виправити технічну помилку за 2012 рік", - сказав Боно.

Він додав, що попросив своїх радників припинити інвестиційну діяльність, пов'язану з литовською компанією.

На початку квітня 2016 року, Центр по дослідженню корупції та організованої злочинності (OCCRP), Міжнародний консорціум журналістських розслідувань (ICIJ), а також сайти світових ЗМІ опублікували великий матеріал, в якому йдеться про числені офшорні компанії, що використовуються лідерами держав, політиками і відомими спортсменами.

На початку травня того ж року "панамське досьє" поповнилося новою значною порцією інформації. Як писав у своїй статті для DT.UA Сергій Кораблін, найбільш гостро на його публікацію вже відреагували в багатьох країнах: кримінальна справа в США, спецкомісія Європарламенту, плани боротьби з офшорами Мінфіну Німеччини та великої п'ятірки ЄС.

Поділитися
Підготував/ла Лесь Димань
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі