Кім Чен Ин оголосив про закриття ядерного випробувального полігону

Доповнено
Поділитися
Кім Чен Ин оголосив про закриття ядерного випробувального полігону Кім Чен Ин вирішив діями підтвердити обіцянку призупинити ядерні випробування © kcna.kp
З 21 квітня Північна Корея призупиняє ядерні і ракетні випробування.

Північнокорейський лідер Кім Чен Ин оголосив про призупинення ядерних і ракетних випробувань, а також закриття ядерного полігону у північному районі. Відповідне рішення було прийнято на пленарному засіданні ЦК Трудової партії Кореї, повідомляє Yonhap з посиланням на місцеві ЗМІ.

"З 21 квітня Північна Корея припиняє ядерні випробування і запуски міжконтинентальних балістичних ракет", - йдеться в повідомленні.

Також зазначається, що цей крок КНДР зробила, щоб підтвердити обіцянку призупинити ядерні випробування.

Президент США Дональд Трамп привітав таке рішення, назвавши це гарною новиною.

"Північна Корея погодилася припинити усі ядерні випробування і закрити великий випробувальний полігон. Це дуже хороша новина для Північної Кореї і світу - великий прогрес!Чекаємо на наш Саміт", - написав він.

Довкола денуклеаризації Північної Кореї точиться чимало розмов та чуток. Так, президент Південної Кореї Мун Чже Ін зазначив, що Кім Чен Ин готовий до "повного ядерного роззброєння" навіть без виконання вимог про виведення американських військ із регіону, які попередньо висував.

А китайські видання писали, що лідер КНДР висунув дві умови для здійснення денуклеаризації: збереження політичної системи його країни і компенсації з американської сторони.

Усе це відбувається на тлі підготовки до зустрічі Кім Чен Ина та президента США Дональда Трампа. За словами очільника Білого дому, зустріч із північнокорейським диктатором може відбутися в червні, однак наразі невідомо де саме. Очільник Білого дому розглядає п'ять ймовірних місць для проведення зустрічі з головою КНДР Кім Чен Ином.

Водночас, Bloomberg вдалося з'ясувати, що розглядаються дев'ять локацій, де можуть відбутися переговори між лідерами США і Північної Кореї. Окрім Європи, зустріч може відбутися також в деяких містах Азії, зокрема, Монголії.

Попри це, держави "Великої сімки" (G7) обіцяють продовжувати тиск на КНДР за допомогою економічних санкцій відповідно до прийнятих резолюцій Ради Безпеки ООН

Детальніше про ядерну загрозу КНДР і її вплив на систему міжнародних відносин читайте в матеріалі Віктора Константинова "Корейська "корозія" режиму нерозповсюдження" в тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі