Кількість прибуваючих до Німеччини біженців пішла на спад

Поділитися
Кількість прибуваючих до Німеччини біженців пішла на спад Криза мігрантів в Європі поступово йде на спад © Нігіна Бероєва / Facebook
У лютому у ФРН в'їхало значно менше біженців, ніж у попередні місяці.

Кількість зареєстрованих в Німеччині біженців в лютому скоротилася на третину до 61 тисяч осіб.

Таким чином, тенденція до зниження цього числа продовжилася: у січні було зареєстровано 92 тисячі осіб, у грудні 2015 року – 127 тисяч, а в листопаді – 206 тисяч.

Найбільше біженців у лютому прибуло з Сирії - майже 25 тисяч людей. З Іраку і Афганістану приїхали по 12 тисяч бажаючих просити притулку в Німеччині.

Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун підтримав позицію канцлера ФРН Ангели Меркель щодо біженців. "Вона є справжнім голосом моралі не тільки в Європі, але і у всьому світі", - сказав Пан Гі Мун 8 березня за підсумками зустрічі з німецьким канцлером в Берліні.

При цьому генсек ООН розкритикував посилення міграційного законодавства і появу націоналістичних тенденцій в ряді країн Європи.

Читайте також: Меркель обговорила з Давутоглу виділення 3 мільярдів євро на біженців

8 березня голова Європейської ради Дональд Туск повідомив, що домовленості Євросоюзу з Туреччиною, досягнуті на саміті в Брюсселі, посилають чіткий сигнал, що час нелегальної імміграції в Європу закінчився.

На початку березня головнокомандувач об'єднаними збройними силами НАТО в Європі Філіп Бридлав заявив, що Росія і Сирія використовують біженців в якості зброї проти Європи.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі