Ізраїль схвалив будівництво нових будинків на Західному березі Йордану

Поділитися
Ізраїль схвалив будівництво нових будинків на Західному березі Йордану
Будівництво нових поселень на Західному березі – територіях, які міжнародне співтовариство вважає окупованими Ізраїлем - було раніше заморожено.

Міністерство оборони Ізраїлю схвалив плани по будівництву 153 нових одиниць житла в єврейських поселеннях на Західному березі річки Йордан.

Неурядова організації Peace Now повідомляє, мова йде про будівництво в районі міст Аріель і Хеврон і в районі Гуш-Эцион. Протягом півтора років будівництво нових поселень на Західному березі було заморожено.

Близько 500 тисяч ізраїльтян живуть у більш ніж 100 поселеннях, побудованих на Західному березі річки Йордан і в Східному Єрусалимі – на територіях, на які міжнародна спільнота вважає окупованими Ізраїлем.

ООН і США виступають проти розширення єврейських поселень на палестинських територіях, заявляючи, що це підриває мирний процес. Минулого тижня стало відомо, що ізраїльські військові тимчасово закрили для палестинських робітників єврейські поселення на Західному березі після серії нападів на ізраїльтян.

У липні 2015 року Ізраїль хотів побудувати 300 будинків на окупованих територіях Західного берега річки Йордан, оголосивши це кроком у відповідь на рішення суду щодо знесення двох будинків в цьому анклаві.

До даної реакції на рішення Верховного суду Ізраїлю закликали ультра-націоналісти в правлячій коаліції ізраїльського прем'єра Біньяміна Нетаньяху, прес-служба якого вже оголосила про "негайне будівництві 300 одиниць житла".

Ізраїль окупував території Західного берега річки Йордан в результаті "Шестиденної війни" 1967 року. Більшість країн світу розглядають дані дії Ізраїлю як незаконні. Держдепартамент США вже висловив "глибоку стурбованість" з приводу наміру Ізраїлю побудувати нові будинки на окупованих територіях.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі