Італія готуєьтся відновити контроль на кордоні через потік біженців – The Telegraph

Поделиться
Італія готуєьтся відновити контроль на кордоні через потік біженців – The Telegraph Германия просит Италию восстановить контроль на границе с Австрией. Иллюстрация
Берлін просить Рим встановити перевірки на кордоні з Австрією, оскільки Баварії стало важко впоратися з потоком іммігрантів.

Італія готова встановити прикордонних контроль документів в муніципалітеті Бреннеро неподалік кордону з Австрією. Рим отримав запит від Німеччини з проханням допомогти проконтролювати потік мігрантів у Баварію.

Про це повідомляє The Telegraph з посиланням на повідомлення влади провінції Больцано. Рим готовий "відновити" контроль так, як він це зробив у червні під час проведення саміту G7. Італійська влада пояснила це необхідністю "влади в Баварії реорганізуватися і підготуватися до надзвичайної ситуації" у зв'язку з напливом іммігрантів.

Також Німеччина просить італійську сторону про допомогу з логістикою, а також прийняти в Больцано від 300 до 400 біженців, надати їм притулок у облаштованих спортзалах, які вже мають необхідне забезпечення для таких випадків.

"В Баварії спостерігається рекордний наплив біженців, які прибувають в основному через Балканський півострів. Це створює неконтрольовану ситуацію", - пояснили в німецькому регіоні, додавши, що місцева влада шукає шляхи, як впоратися з кризою.

Раніше глава МВС Німеччини заявив про зростання потоку біженців у ФРН в чотири рази. За його словами, тільки в липні до Німеччини приїхали 83 тисячі біженців, за весь серпень число повинне скласти між 90 і 100 тисяч.

У квітні 2015 року Євросоюзом був затверджений план по боротьбі з нелегальною міграцією, а також взяв нову програму допомоги мігрантам. У травні повідомлялося, що Єврокомісія запропонувала розподіляти мігрантів в країнах ЄС за квотним принципом - в залежності від економічних показників країни.

Як писав у статті для DT.UA Європу накриває вал нелегальної міграції Олексій Коваль, роблема вироблення спільної міграційної політики у рамках ЄС має не тільки економічну та гуманітарну складову, - на неї великою мірою впливають політичні розбіжності. Країни півночі й півдня Європи, країни "периферії" та ті, що розміщені всередині континенту, все ще обстоюють різні підходи.

Поделиться
Подготовил/ла Лесь Димань
Заметили ошибку?

Пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter или Отправить ошибку

Добавить комментарий
Всего комментариев: 0
Текст содержит недопустимые символы
Осталось символов: 2000
Пожалуйста выберите один или несколько пунктов (до 3 шт.) которые по Вашему мнению определяет этот комментарий.
Пожалуйста выберите один или больше пунктов
Нецензурная лексика, ругань Флуд Нарушение действующего законодательства Украины Оскорбление участников дискуссии Реклама Разжигание розни Признаки троллинга и провокации Другая причина Отмена Отправить жалобу ОК
Оставайтесь в курсе последних событий!
Подписывайтесь на наш канал в Telegram
Следить в Телеграмме