Іракські дезертири і курдські бойовики прибувають в Європу разом із біженцями – Die Presse

Поділитися
Іракські дезертири і курдські бойовики прибувають в Європу разом із біженцями – Die Presse Іракські дезертири нарікають на безнадійність ситуації в їхній країні © Нігіна Бероєва / Facebook
Іракські військові вважають ситуацію в їхній країні безнадійною і приєднуються до загальної хвилі міграції в Європу.

Серед сирійських біженців, які зараз масово прибувають в Європу, збільшується кількість солдатів іракської армії, які в своїй країні боролися з радикальними джахадистами "Ісламської держави", повідомляє Die Presse.

Серед біженців також є курдські бойовики, пише німецьке видання з посиланням на агентство Reuters, яке ґрунтувалося даних на інтерв'ю з багатьма мігрантами та інформацію в соціальних мережах, таких як Facebook.

Колишні іракські бійці кажуть, що військова і економічна ситуація в країні була безнадійною.

Прес-секретар міністерства оборони Іраку заявив, що не стурбований міграцією солдатів, яких, за його словами, не більше десяти. Разом із тим, за деякими оцінками їх зараз налічується не менше тисячі.

Читайте також: Угорщина звинуватила Хорватію в незаконному перевезенні біженців

В останній час перед Євросоюзом гостро стоїть проблема мігрантів і біженців. Тільки через Середземне море в 2015 році в Європу прибуло 220 тисяч мігрантів. При цьому кількість загиблих у морі за той же період складає понад 2,1 тисячі осіб. Через кордон із Сербією в Угорщину прибуло 140 тисяч людей тільки в т. р. В цілому за більшу половину 2015 року в ЄС вже прибуло близько півмільйона біженців з країн Близького Сходу та Північної Африки.

Для вирішення цієї проблеми в США створили групу по мігрантам з країн Північної Африки, які нахлинули в Європу. В Держдепі тоді відзначили, що на надання допомоги мігрантам Управління Верховного комісара ООН у справах біженців США виділили 26,6 мільйонів доларів.

Втім, проблема вироблення спільної міграційної політики в рамках ЄС має не тільки економічну і гуманітарну складову, але у більшою мірою схильна до політичних розбіжностей, наголошує у статті для DT.UA Олексій Коваль. Країни півночі і півдня Європи, країни "периферії" і ті, що розташовані всередині континенту, як і раніше відстоюють різні підходи.

Докладніше читайте у статті Олексія Коваля Європу захльостує вал нелегальної міграції для тижневика "Дзеркало Тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі