Індія ввела в містах комендантську годину

Поділитися
Індія ввела в містах комендантську годину Прем'єр Індії закликав громадян з розумінням поставитися до заходам влади © flickr/Sanyam Bahga
Комендантська година введена після того, як в країні виявили понад 300 заражених.

Уряд Індії запровадив комендантську годину, щоб обмежити поширення коронавірусу. На вулицях буде заборонено з'являтися на протязі 14 годин кожного дня, повідомляє агентство Reuters.

Прем'єр-міністр Індії Нарендра Моді закликав громадян залишатися вдома з 01:30 до 15:00 за Гринвічем. Голова уряду назвав це вирішальним кроком і випробуванням для всієї країни в боротьбі з епідемією.

"Давайте разом розділимо цю комендантську годину, що буде нашим найсильнішим ударом у боротьбі з загрозою COVID-19, - сказав Моді. - Заходи, які ми приймаємо зараз, допоможуть нам в майбутньому".

В Індії вже 332 підтверджених випадки зараження, 4 людини померло і 27 одужало. Місцеві експерти відзначають, що захворюваність поширюється як в інших країнах, де після перших випадків зараження спостеріглося экспотенційне зростання.

До запровадження загальної комендантської години кілька індійських штатів самостійно ввели карантин, а в Гуджараті, рідному штаті прем'єр-міністра Моді, чотири міста були повністю ізольовані від зовнішнього світу. Місцева влада нерідко забороняла рух автобусів, побоюючись, що багато сільських жителів, які працюють в містах, одночасно почнуть повертатися в села, що створить великі скупчення людей і полегшить поширення вірусу.

Після перших випадків зараження, Індія заборонила вивозити з країни ліки, а пізніше призупинила дію туристичних віз. Останнім часом навіть країни порівняно менш порушені епідемією підсилюють карантинні заходи. Так, надзвичайний стан введено в Грузії, а в деяких областях України діє режим надзвичайної ситуації. Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков запропонував суттєво посилити карантин.

Про те, чи достатні для боротьби з поширенням коронавірусу нинішні заходи, прийняті урядом України, і що ще може бути зроблено, читайте в статті експерта Віктора Рибчука "Щоб не впасти на коліна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі