Хакерів з Anonymous звинуватили у змові

Поділитися
Хакерів з Anonymous звинуватили у змові В Америці пред'явили звинувачення 13 хакерам з Anonymous
У США 13 ймовірним учасникам хакерського угруповання Anonymous пред'явлено звинувачення. Їм інкримінують змову і проведення кібератак по всьому світу.

Тринадцяти членам угруповання Anonymous пред'явлено звинувачення у причетності до злому комп'ютерних мереж американських федеральних відомств і комерційних компаній, повідомляє Associated Press

Звинувачення членам хакерського угруповання затвердила колегія присяжних Окружного суду в Александрії, штат Вірджинія.

Імена обвинувачених у копії вердикту присяжних не зазначаються. Повідомляється лише, що їх звинувачують у причетності до серії хакерських атак, які проводилися з початку 2010 року у рамках кампанії "Операції "Відплата"" ("Operation Payback").

За версією слідства, з вересня 2010 по січень 2011 р. члени Anonymous, що входять у групу Operation Payback ("Операція "Відплата"), здійснили низку атак на сайти урядових установ, торгових асоціацій, юридичних фірм, фінансових та інших установ, які, на їхню думку, перешкоджали роботі WikiLeaks. Одна з найбільш серйозних атак в рамках операції сталася в грудні 2010 р., коли хакери зламали сайти найбільших міжнародних платіжних систем MasterCard і Visa, які відмовилися приймати перекази на користь WikiLeaks.

Раніше у справі про "Операцію "Відплата" правоохоронні органи затримали 16 членів угруповання Anonymous. Всього ж ФБР видало близько 40 ордерів на арешт ймовірних учасників нападів.

У січні цього року у Британії троє членів кіберзлочинного угруповання отримали реальні терміни за атаки на сайти найбільших платіжних систем. 22-річного Крістофера Везерхеда, що називає себе "хактивістом", було засуджено до 18 місяців в'язниці, 28-річна Ешлі Родос отримала сім місяців позбавлення волі, щодо 24-річного Пітера Гібсона суд обмежився умовним терміном.

Anonymous - група інтернет-користувачів без постійного членства і складу - вперше голосно заявила про себе в кінці 2010 р., коли взяла відповідальність за серію DDoS-атак на сайти платіжних систем, які обернулися збитком на мільйони доларів. Протягом наступного року вони зламували сервери великих компаній (у тому числі Apple і Sony) і силових відомств низки країн.

У 2012 р. вони атакували сайти ФБР, Мін'юсту США, Білого дому та інші ресурси на знак протесту проти закриття файлообмінного сервісу Megaupload. Цього року хакери зламували сайти президентів Перу, Південної Кореї, базу даних турецького уряду і сайти урядових організацій Ізраїлю. !zn

Читайте також:

Forbes склав рейтинг найгучніших кібератак

Anonymous пообіцяли знищити "збитковий режим" КНДР

Хакерський рух Anonymous запустить конкурента Wikileaks

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі