Грецька поліція розігнала біженців на кордоні з Туреччиною

Фото
Поділитися
Поліція застосувала сльозогінний газ до мігрантів, які прагнуть потрапити в ЄС.

В ніч з п'ятниці на суботу тисячі мігрантів, що застрягли на кордоні між Туреччиною і Грецією, зіткнулися з грецькою поліцією.

Грецька поліція застосувала сльозогінний газ до мігрантів, які зібралися на прикордонному переході в західній частині турецької провінції Едірне, деякі з яких у відповідь кидали каміння в офіцерів.

Сутички відбуваються після того, як Анкара заявила, що більше не буде перешкоджати переходу біженців в Європу після загибелі 33 турецьких військовослужбовців на півночі Сирії. У п'ятницю грецькі прикордонники заблокували в'їзд в країну сотням мігрантів, повідомила поліція через кілька годин після того, як Туреччина оголосила, що більше не буде стримувати їх.

Голова Генерального штабу Греції і міністр поліції прибули в район протистояння, так як уряд заявив про посилення сил на кордоні "до максимально можливого рівня".

Прагнення Туреччини відкрити свій кордон розглядалася в Греції як навмисна спроба чинити тиск на європейські країни, оскільки напруженість у відносинах між Туреччиною і Сирією посилилася. Понад 55 турецьких військовослужбовців були вбиті з тих пір, як Туреччина почала направляти більше військ в утримувані повстанцями райони північно-західної Сирії, які підтримуються Туреччиною.

"Ми не будемо закривати ворота для біженців", - сказав Ердоган у своїй промові в Стамбулі. "Європейський Союз повинен виконати свої обіцянки".

У відповідності з угодою від 2016 року Туреччина погодилася зупинити потік біженців до Європи в обмін на фінансову допомогу. З тих пір ЄС не виконав свою частину угоди.

На сьогодні Туреччина приймає понад 3,5 мільйона сирійських біженців, більшість з них рятуються від війни і убогості в Азії, Африці і на Близькому Сході і використовуютьТуреччину в якості проміжного пункту і транзитного пункту для досягнення Європи, зазвичай через сусідню Грецію.

Європейське бюро підтримки біженців (EASO) заявило, що кількість заяв про надання притулку в ЄС зросла вперше з 2015 року. Серед тих, хто хоче отримати притулок у Європейському Союзі, переважають громадяни Афганістану, Сирії та Венесуели.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі