Фінляндія через біженців вводить посилений контроль на кордоні зі Швецією

Поділитися
Фінляндія через біженців вводить посилений контроль на кордоні зі Швецією Фінляндія посилила охорону кордону © evrokatalog.eu
Контроль, крім прикордонних регіонів, також посилиться всередині країни.

Влада Фінляндії залучила Оборонні сили для введення посиленого контролю на фінсько-шведському кордоні, зокрема в районі Торніо, де в останні кілька днів загострилася ситуація з біженцями, повідомляє Yle.

За останній час кількість мігрантів, які прибувають з Швеції, зросла до кількох сотень на день. Більшість з них - іракці.

У зв'язку з цим було прийнято рішення відправити у Торніо 30 військовослужбовців, які будуть допомагати владі у здійсненні контролю над кордоном.

Крім того, з сьогоднішнього дня поліція і Погранохрана Фінляндії спільно будуть здійснювати додаткові перевірки іноземців по всій країні.

Читайте також: Угорщина розпочала будівництво огорожі на кордоні з Хорватією

В Amnesty International закликали Євросоюз не закривати кордони для біженців. Правозахисники впевнені, що ЄС потрібна лише політична воля для вирішення проблем з мігрантами.

18 вересня міністр закордонних справ Франк-Вальтер Штайнмайер заявив, що вважає за необхідне покласти кінець несправедливого розподілу біженців у Європі. Тепер рішення про це розподіл може бути прийняте кваліфікованою більшістю. Таким чином, Німеччина закликає ЄС змусити супротивників квот на біженців їх прийняти.

Квотний перерозподіл 160 тисяч мігрантів є лише одним з інструментів ЄС полегшити тягар окремих країн Євросоюзу в їх відповідальності за біженців. В цілому, ЄС очікує напливу 800 тисяч біженців в 2015 році, левову частку з яких доведеться взяти на себе Німеччині. Наприклад, у 2014 році Німеччина прийняла близько 200 тисяч біженців.

Останнім часом перед Європою гостро стоїть проблема мігрантів і біженців. Тільки через Середземне море в 2015 році Європу прибуло 220 тисяч мігрантів. В цілому за більшу половину 2015 року в ЄС вже прибуло близько півмільйона біженців з країн Близького Сходу та Північної Африки.

Уряд ЄС розробив план з квотним розподілом біженців між країнами ЄС, однак деякі з них, наприклад, Угорщина, Словаччина, Румунія, виступають проти обов'язкового прийому біженців.

Детальніше читайте у статті Олексія Коваля Європу накриває вал нелегальної міграції для тижневика "Дзеркало Тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі