Експрезидент Єгипту Мурсі помер від серцевого нападу

Поділитися
Експрезидент Єгипту Мурсі помер від серцевого нападу Мухаммеду Мурсі було 67 років
За словами адвоката, на суді, під час якого помер Мурсі, він стверджував, що досі є главою держави.

Колишній президент Єгипту Мухаммед Мурсі помер залі суду від серцевого нападу, повідомило державне телебачення, посилаючись на джерела. Мурсі втратив свідомість незабаром після свого виступу в суді.

"Колишній президент Єгипту Мухаммед Мурсі помер від раптового серцевого нападу під час судового засідання", - повідомили на телебаченні.

У той же час головний прокурор Єгипту Набіль Садек розповів про те, що екс-президент втратив свідомість після того, як протягом п'яти хвилин виступав з промовою. Відзначено, що під час свого виступу Мурсі виглядав роздратованим і втомленим.

Після того, як колишній глава держави втратив свідомість, його доставили до лікарні, де констатували його смерть. При цьому під час первинного огляду лікарі не виявили у Мурсі жодних травм.

У свою чергу джерела агентства Associated Press розповіли, що Мурсі сам попросив про можливість виступити перед судом. Адвокат Мурсі зазначив, що під час виступу екс-президент Єгипту наполягав на тому, що він досі є главою держави і його справу має розглядати спеціальний трибунал.

Нагадаємо, 17 червня Мухаммед Мурсі помер у залі суду під час розгляду справи про шпигунство. 67-річному Мурсі, який раніше очолював ісламістську організацію "Брати-мусульмани", були пред'явлені звинувачення у зв'язках з терористами з палестинського угруповання "ХАМАС" і ліванської "Хезболли".

Мухаммед Мурсі став першим президентом Єгипту, обраним демократичним шляхом у 2012 році після повалення режиму Хосні Мубарака в результаті "арабської весни". Через рік Мурсі був відсторонений від влади військовими. До влади прийшов президент Абдул-Фаттах ас-Сісі, при якому "Брати-мусульмани" були оголошені терористичною організацією

У 2015 році екс-президента звинуватили у незаконних розпорядженнях про кримінальне переслідування і тортури опозиціонерів і засудили до 20 років ув'язнення і страти. Однак смертний вирок було скасовано наприкінці 2016 року.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі