Екс-директор ФБР погодився свідчити у справі про втручання РФ у вибори-2016

Поділитися
Екс-директор ФБР погодився свідчити у справі про втручання РФ у вибори-2016 Раніше Комі відмовлявся свідчити перед Конгресом © Википедия
Комі погодився дати свідчення на закритих слуханнях у Конгресі США у п'ятницю.

Колишній директор Федерального бюро розслідувань США Джеймс Комі погодився свідчити у справі про втручання Росії у президентські вибори 2016 року на закритих слуханнях Конгресу США, повідомляє Reuters.

"Екс-глава ФБР Джеймс Комі у неділю відкликав судовий позов, поданий з метою анулювати виклик від Конгресу, який змушує його дати важливі свідчення про рішення відомства щодо розслідувань, які проводилися перед президентськими виборами 2016 року", - йдеться в повідомленні.

Комі погодився дати свідчення на закритих слуханнях, які відбудуться у цю п'ятницю.

Республіканці, які входять до складу Юридичного комітету Палати представників, пообіцяли Комі надати йому стенограму протягом 24 годин після цього. Комі також дозволять "оприлюднити стенограму повністю або частково".

"Комі і законодавці-республіканці досягли нової угоди за день до того, як адвокати повинні були з'явитися на судових слуханнях. Суд повинен був винести постанову на прохання Комі про скасування порядку та припинення розгляду у Конгресі. Американські судді ніколи раніше не задовольняли такі прохання... В основі цієї справи - відповідь на питання, чи може комітет змусити Комі таємно свідчити про розслідування ФБР щодо використання колишнім держсекретарем Гілларі Клінтон особистого сервера електронної пошти і про ймовірну змову президента Трампа з РФ", - йдеться в матеріалі.

18 жовтня стало відомо, що група спеціального прокурора Роберта Мюллера заявила про готовність надати висновки розслідування ймовірного втручання Росії у президентські вибори 2016 року, на яких переміг чинний президент США Дональд Трамп, повідомляє Bloomberg.

У середині липня офіс спеціального прокурора Роберта Мюллера розкрив схему злому російськими хакерами виборчої системи США для втручання у вибори 2016 року.

13 липня Міністерство юстиції США висунула офіційні обвинувачення 12 співробітникам військової розвідки Росії за втручання у вибори президента США. Російських спецслужбістів звинуватили у зломі електронної пошти керівництва Демократичної партії.

У ФБР заявили про те, що наполягатимуть на екстрадиції обвинувачених. У Росії продовжують заперечувати втручання у вибори президента США.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі