Джонсон заявив про "найбільший прорив" у лікуванні коронавірусу і "презентував" препарат

Поділитися
Джонсон заявив про "найбільший прорив" у лікуванні коронавірусу і "презентував" препарат Борис Джонсон "презентоват" препарат, який допомагає в лікуванні коронавіруса
Препарат дешевий, а це значить, що він може мати ефект у всьому світі.

Прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон заявив, що вчені країни зробили "найбільший прорив в лікуванні коронавірусу препаратом, який "довів свою здатність знижувати ризик смерті".

Як заявив Джонсон на спеціальній пресконференції 16 червня, при випробуванні препарату дексаметазон знизилася смертність серед тих, хто перебував на ШВЛ, - приблизно на третину проти групи, яка отримувала стандартну медичну допомогу.

Прем'єр-міністр сказав, що "шанси померти від COVID-19 були значно знижені цим лікуванням".

Також він наголосив, що пишається командою британських вчених, яка провела "перше надійне клінічне випробування" за використання дексаметазону для лікування коронавірусу і подякував тисячі пацієнтів у Британії, які добровільно взяли участь у випробуваннях.

Водночас Патрік Валанс, головний науковий радник уряду, сказав, що препарат дешевий, а це значить, що він може мати ефект у всьому світі.

"Дексаметазон недорогий, широко доступний, і дійсно захоплива річ у цьому дослідженні полягає не тільки в тому, що він працює, але і в тому, що він може працювати в усьому світі", - сказав він на пресконференції.

"Ми зробили кроки, щоб забезпечити достатню кількість поставок, навіть у разі другого піку" – заявив Джонсон.

Читайте також: В Україні проходять клінічні випробування чотири препарати проти COVID-19

Зазначимо, після того як британський журнал The Lancet озвучив дані досліджень, згідно з яким спостерігалася висока смертність у групі пацієнтів, які отримують гідроксихлорохін як терапію лікування від COVID-19. Всесвітня організація охорони здоров'я рекомендувала припинити використання цього препарату.

Але через деякий час ВООЗ вирішила відновити дослідження гідроксихлорохіна для потенційного застосування проти коронавірусу.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі