Директор відповідального за санкції управління пішов у відставку – Мінфін США

Поділитися
Директор відповідального за санкції управління пішов у відставку – Мінфін США Загалом Сміт пропрацював в OFAC більше 11 років на різних посадах © politeka.net
Він очолював розробку та введення в дію деяких найважливіших санкцій проти Північної Кореї, Росії, Ірану, Сирії.

У Міністерстві фінансів США повідомили про відставку директора управління з контролю за іноземними активами Джона Сміта (OFAC), який виконував свої обов'язки з лютого 2015 року, йдеться на сайті відомства.

Залишить він свою посаду на початку травня.

"Джон був центральною силою Казначейства у вирішенні завдань національної безпеки та зовнішньої політики. Він був невід'ємною частиною нашої команди, який вів OFAC через численні комплексні, цілеспрямовані та впливові санкції у той час, як ми збільшили наші зусилля у низці програм, зокрема, виконуючи важливу роль у кампанії максимального економічного тиску проти Північної Кореї", - зазначив заступник міністра фінансів із питань тероризму і фінансової розвідки Сігал Манделькер.

Під керівництвом Сміта управління з контролю за іноземними активами посилило свою репутацію головного гравця у вирішенні складних національних та зовнішніх кризових ситуацій. Зокрема, він розробку та введення в дію деяких найважливіших санкцій проти Північної Кореї, Росії, Ірану, Сирії, прихильників тероризму, розповсюджувачів зброї масового знищення, шкідливих кіберзлочинців та торговців наркотиками.

Варто додати, що загалом Сміт пропрацював в OFAC більше 11 років на різних посадах.

Після його звільнення виконувати обов'язки директора управління буде заступниця Сміта Андреа Гаці. Її заступником стане головний радник OFAC Бредлі Сміт.

Нагадаємо, управління з кнтролю за іноземними активами після останніх санцій проти російських олігархів та низки компаній із "кремлівського звіту" дало місяць інвесторам на продаж акцій підсанкційних підприємств.

6 квітня 2018 року США ввели санкції проти 36 фізичних осіб і компаній з "кремлівського списку". У перелік потрапили сім олігархів, 17 високопосадовців , а також 12 державних і приватних компаній.

У списку компаній переважно структури Олега Дерипаски - крім "РусАла" і En+, це група "ГАЗ" , агрохолдинг "Кубань", Basic Element Ltd, B-Finance Ltd, "Євросибенерго", "Російські машини". До "чорного списку" також включені група "Ренова", NPV Engineering "Газпром буріння" Ігоря Ротенберга, "Ладога Менеджмент" Кирила Шамалова, державний Рособоронекспорт і банк РФК (належить "Рособоронекспорту" з "чорного списку"). Їхні активи у США заморожені, а американським компаніям і громадянам заборонено укладати з ними угоди.

30 січня Міністерство фінансів США представило "кремлівський доповідь". У списку 210 осіб – 114 чиновників і парламентаріїв і 96 олігархів, наближених до президента Росії Володимира Путіна.

Детальніше про "кремлівську доповідь", читайте в матеріалі "Кремлівський звіт": чого очікувати оточеню Путіна?" у DT.UA.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі