Держдепартамент США запросив майже $ 1 млрд на протидію агресії Росії

Поділитися
Держдепартамент США запросив майже $ 1 млрд на протидію агресії Росії Зокрема, фінансування буде спрямовано на реформи, боротьбу з корупцією і посилення оборонних можливостей © summerworkandtravel.org
Держдеп планує виділити $ 952 млн Україні, Грузії, Молдові та державам Центральної Азії.

Держдепартамент і Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) запросили 952 млн дол на протидію російської агресії, повідомив на брифінгу представник Держдепу.

У Держдепартаменті відзначили, що дані кошти будуть спрямовані, в основному, Україні, Грузії та Молдові, а також іншим країнам Центральної Азії.

Крім протидії РФ, 952 млн дол планується направити на розширення доступу до незалежної об'єктивної інформації, боротьбу з корупцією і забезпечення верховенства закону, зміцнення громадянського суспільства та енергетичної безпеки, підтримку фінансових реформ, торгівлі та економічної диверсифікації, посилення певних оборонних можливостей.

Читайте також: Глава розвідки США не виключає початку нової "холодної війни" з РФ

Раніше Європейське командування збройних сил США (EUCOM) оновило свою військову стратегію в Європі. У документі, який був оприлюднений у вівторок, 26 січня, перераховуються шість пріоритетів на найближчі три-п'ять років. Головним з них називається "стримування російської агресії". Минулий 2015 рік EUCOM характеризує як один з найважчих з часів закінчення холодної війни.

Нагадаємо, головнокомандувач військами НАТО генерал Філіп Бридлав знову озвучив свою позицію щодо того, що Росія є головною світовою загрозою. Також він підкреслив реваншистський характер політики Росії.

9 липня американський міністр ВПС Дебора Джеймс заявила, що Росія є найбільшою загрозою національної безпеки Сполучених Штатів, Вашингтон має наростити свою військову присутність в Європі. Також Джеймс висловила своє невдоволення тим фактом, що лише 4 з 28 членів НАТО витрачають 2% ВВП на оборону.

При цьому в Комітеті з питань Збройних сил США назвали Росію стратегічною ядерною загрозою.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі