Чи зможе армія США щось протиставити надзвуковій зброї Китаю - NatInterest

Поділитися
Чи зможе армія США щось протиставити надзвуковій зброї Китаю - NatInterest Китай розробив сверхзвуковое зброю © Агентство Анадолу
Китай успішно розробив і випробував ультрасучасний надзвуковий літак. Тільки Китай і США володіє подібними технологіями.

Крім швидкісних показників, надзвукові ракети також є дестабілізуючими завдяки максимальній висоті і маневреності. Надзвукові апарати пересуваються на висотах нижче балістичних ракет, в той час як надзвукові крилаті ракети літають вище за звичайні крилаті ракети. В обох випадках, це обмежує здатність традиційних систем протиракетної оборони збивати їх. Китай нещодавно протестував новий надзвуковий апарат, пише The National Interest.

"Китай успішно розробив і випробував ультрасучасний надзвуковий літак", повідомила в серпні китайська державна газета China Daily.

Тест був проведений Китайської Аерокосмічної Академією Аеродинаміки. Це був перший у своєму роді тест.

"Хвилеріз - це надзвуковий літак, що має клиноподібний фюзеляж, призначений для поліпшення аеродинамічних якостей з використанням ударних хвиль", йдеться в статті China Daily.

Два основних типи надзвукових ракет. Перший тип називається Надзвуковий літальний апарат. Особливістю цього типу є запуск такого апарату ракетою в атмосферу, де він ковзає до своєї цілі на низькій висоті. Такий надзвуковий літальний апарат зазвичай літає на більш високих швидкостях, ніж другий тип надзвукових ракет, який називається надзвуковою крилатою ракетою. Згідно своїй назві, надзвукові крилаті ракети літають на надзвуковій швидкості. Під час всього польоту вони оснащені ракетами або високошвидкісними реактивними двигунами.

Хвилеріз відноситься до надзвукових літальних апаратів і спочатку ракета з твердим ракетним паливом переносить його, а потім використовує власну рухову систему. Автономний політ, проведений в Китаї, тривав чотириста секунд і досяг максимальної швидкості 7400 км/ч.

В китайських ЗМІ повідомляється, що хвилеріз досяг висоти 30 кілометрів і маневрував під час польоту. Примітно, що такий тест є першим випадком, коли Китай підтвердив, що він працює на створенням хвилеріза.

Американська розвідка очікує, що перші надзвукові ракети в Китаї з'являться до 2020 року.

Китай, Росія і США - це три країни, які очолюють розробку надзвукових ракет у світі.

Згідно зі звітом однієї з аналітичних компаній США, надзвукові ракети однозначно є дестабілізуючими з-за кількох характеристик.

Головною відмінною рисою таких ракет, звичайно ж, є їх неймовірна швидкість, що зменшує часові рамки для реагування супротивників, а також знижує ефективність оборонних систем опонента.

Крім того, надзвукові ракети також є дестабілізуючими через висоту польоту і гарної маневреності.

Надзвукові літальні апарати можуть перебувати на висоті нижчої за балістичні ракети. У той час як, надзвукові крилаті ракети здатні підніматися вище звичайних крилатих ракет. В обох випадках ,це обмежує здатність традиційних систем протиракетної оборони їх збити.

Іншими словами, супротивники не зможуть визначити справжню мету атаки до тих пір, поки ракета не потрапить у ціль.

У середині серпня видання The National Interest писало про те, що Росія, Китай чи США можуть випадково почати ядерну війну.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі