Чехія та Угорщина спростували інформацію щодо підтримки ними договору про мігрантів з ФРН

Поділитися
Чехія та Угорщина спростували інформацію щодо підтримки ними договору про мігрантів з ФРН Ніяких домовленостей по біженцям з Німеччиною Чехія і Угорщина не укладали та не підтримували © Flickr/European Parliament
Прага і Будапешт рішуче відхрестилися від будь-яких подібних повідомлень, заявивши, що підтримка такого договору з їх боку була б нонсенсом.

Чехія та Угорщина з обуренням спростували інформацію про те, що підтримали договір з Німеччиною про участь у процедурі висилки з останньої мігрантів, зареєстрованих в інших країнах Європейського союзу, повідомляє видання Deutsche Welle.

"Це тривожне повідомлення - повна дурість. Німеччина не зверталася до нас, і зараз я не став би підписувати таку угоду", - заявив прем'єр-міністр Чехії Андрій Бабиш в ході візиту до Франції.

Бабиш додав, що з цього приводу не планується і не може плануватися навіть ніяких переговорів.

"Причин для цього немає. Ми це рішуче відкидаємо", - резюмував Бабиш, говорячи про можливість прийняття з німецького кордону мігрантів.

У свою чергу, представник угорського уряду Золтан Ковач заявив, що Будапешт не укладав з Берліном ніяких домовленостей з питань біженців. Коментуючи цю інформацію, Ковач назвав неможливою ситуацію, коли мігранти потраплять в Угорщину без попереднього в'їзду в іншу країну ЄС.

"У 2015 році Німеччина намагалася зробити нас першою країною в'їзду, і ми від цього ще тоді відмовилися", - підкреслив представник уряду Угорщини.

Нагадаємо, канцлер Німеччини Ангела Меркель заручилася підтримкою 14 країн Європейського союзу в питанні прискореної процедури висилки з країни мігрантів, зареєстрованих в інших країнах ЄС. Це випливає з документа, який глава уряду підготувала для голів партій і фракцій партнерів по коаліції - Християнсько-соціального союзу і Соціал-демократичної партії Німеччини.

Нагадаємо, що на саміті в Брюсселі лідери країн Європейського союзу домовилися про єдину політику з прийому біженців. Так, табори для прийому біженців будуть створені в країнах-членах Євросоюзу, які погодяться на це. З цих таборів мігранти будуть розподілятися також тими країнами ЄС, які готові добровільно їх прийняти. Крім того, політики домовилися створити табір для біженців в одній з північноафриканських країн, щоб скоротити потік людей, які прямують через Середземне море.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі